AlarmKrajRegion

Płonął jak żywa pochodnia! Policjanci ugasili płonącego człowieka! [FOTO]

To, co nagle zobaczyli spowodowało – że stanęli jak wryci. Ale tylko na ułamek sekundy. Patrolujący ulice policjanci zobaczyli nagle płonącego człowieka! Ruszyli natychmiast na ratunek!

 

 

Silesia Flesz w TVS od poniedziałku do piątku: 16.00, 17.45, 20.00 i 23.00

Do tego dramatycznego zdarzenia doszło w samym centrum Gołdapi. Patrolujący okolicę policjanci zauważyli coś, co zmroziłoby niejedną osobę. W pewnej odległości od nich jak żywa pochodnia płonął mężczyzna. Policjanci nie zwlekając ruszyli mu z pomocą. Używając gaśnicy oraz koców, wsparci przez innego mężczyznę – świadka tej sytuacji – ugasili płonącego, a następnie udzielili mu pomocy przedmedycznej.

Na miejsce wezwana została karetka pogotowia. Mężczyzna, który najprawdopodobniej próbował dokonać samospalenia, został przetransportowany śmigłowcem do szpitala. Funkcjonariusze na miejscu zdarzenia zabezpieczyli kanister wypełniony w części łatwopalną cieczą.

Okoliczności tego zdarzenia oraz motywy działania mężczyzny są przedmiotem prowadzonego postępowania. Policjanci ustalili, że mężczyzna to 28-letni mieszkaniec Gołdapi.

 

źródło: KWP w Olsztynie
red: W.Żegolewski

PRZECZYTAJ KONIECZNIE

PILNE: prawie 23 tys. nowych przypadków. Nie żyją 204 osoby

870 tysięcy szczepionek jutro trafi do Polski. Kolejne – za tydzień

CO ZA SZCZĘŚLIWIEC! Mieszkaniec Bielska wygrał MILION!

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close