KrajRegion

Pił alkohol za kierownicą i prawie rozjechał policjanta [WIDEO] 39-latek zatrzymany

Policjanci ze stołecznej grupy Speed w czasie patrolu zauważyli za kierownicą auta mężczyznę, który w czasie jazdy spożywał alkohol. Chcieli go zatrzymać i wylegitymować, jednak 39-latek za wszelką cenę próbował uniknąć kontroli. Mężczyzna omal nie rozjechał autem jednego z policjantów.

 

PRZERAŻAJĄCE! TOP 5 Silesia Flesz: Starsi ludzie oddawani do szpitali na święta jak rzeczy!
TOP 5 Silesia Flesz – premiera w każdą niedzielę o 19:50 w Telewizji TVS

Funkcjonariusze stołecznej grupy SPEED zwrócili uwagę na kierującego mazdą, który w czasie jazdy spożywa alkohol i  natychmiast udali się za tym pojazdem. Używając sygnałów świetlnych i dźwiękowych dawali kierującemu sygnały do zatrzymania. Mężczyzna jednak nie reagował i cały czas kontynuował jazdę.

Po chwili samochód się zatrzymał. Jednak, gdy policjant podszedł do pojazdu, kierowca nie chciał otworzyć drzwi. W pewnym momencie na widok podchodzącego funkcjonariusza ruszył z miejsca. Mundurowy próbował zatrzymać pojazd chwytając rękoma za słupek drzwi, niestety mężczyzna nie reagował na wezwania policjanta i odjechał. W ostatniej chwili funkcjonariusz odskoczył w bok unikając poważniejszych obrażeń, po czym on i jego partner ruszyli ponownie za mazdą.

Nie był to jednak koniec pościgu za kierującym. Po tym, jak spowodował kolizję z innym kierującym, mężczyzna wysiadł z samochodu i dalej uciekał pieszo, ale policjanci szybko go dogonili i obezwładnili.

39-latek został zatrzymany i przewieziony do komendy. Został poddany badaniu na zawartość alkoholu w wydychanym powietrzu i okazało się, że jest pijany. Badanie alkomatem wykazało w jego organizmie blisko 2 promile alkoholu.

PRZECZYTAJ KONIECZNIE

Katowice: 3-letnie dziecko zostawione w Oknie Życia! Są NOWE FAKTY! [WIDEO]

Wyprzedaże 2019 wystartowały! Dlaczego zawsze szalejemy na wyprzedażach?

Dni wolne w 2020 roku. Kiedy wziąć urlop, żeby mieć długi weekend? [DNI WOLNE, FERIE, WEEKENDY]

 

źr. KSP

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close