AlarmRegionWiadomość dnia

PILNE!!! Bus z pracownikami wjechał pod pociąg InterCity! Koszmarny wypadek na Śląsku!

Groźny wypadek pod Kłobuckiem! Pod pociąg InterCity wjechał bus z ludźmi w środku! Na uniknięcie zderzenia było za późno!

 

 

TOP 5 SILESIA FLESZ: Prohibicja w Katowicach i czy to UFO rozwaliło Rudę Śląską?
TOP 5 Silesia Flesz – premiera w każdą niedzielę o 19:50 w Telewizji TVS

Wypadek miał miejsce w miejscowości Kuleje, nieopodal Wręczycy Wielkiej – to powiat Kłobucki. Jak wynika z pierwszych ustaleń policji i służb – pociąg InterCity z Przemyśla do Szczecina uderzył w samochód dostawczy. Bus z ludźmi w środku miał wjechać niemal wprost pod pociąg! Na miejscu trwa akcja, są wszystkie służby – ruch pociągów został w tym rejonie wstrzymany.

Wypadek miał miejsce w niedzielę, 1 grudnia popołudniu. W samochód dostawczy który znalazł się na torach uderzył pociąg IC relacji Przemyśl – Szczecin. Bus z pracownikami jednej z firm, działających w powiecie kłobuckim miał wjechać pod pociąg pospieszny w miejscowości Kuleje – to nieopodal Wręczycy Wielkiej. Jak do tego doszło – ma to dokładnie ustalić policja, która podobnie jak wszystkie inne służby jest na miejscu, gdzie wciąż trwa akcja.

Na szczęście obyło się bez ofiar – ranna jest jedna osoba z busa, w który uderzył pociąg, trafiła już do szpitala pod opiekę lekarzy. Siła uderzenia była ogromna – kawałki busa pociąg wlókł po torach jeszcze kilkaset metrów.

Pociąg uderzył w busa z ludźmi w środku na przejeździe kolejowym, który jest przejazdem niestrzeżonym. Po wypadku ruch pociągów tym rejonie został wstrzymany – do zakończenia akcji. Z torów trzeba usunąć między innymi elementy zniszczonego w zderzeniu busa. Na miejscu jest policja, strażacy a także służby kolejowe.

PRZECZYTAJ KONIECZNIE

Tylko fakty, zero mitów! Konferencja o SIECI 5G w Wyższej Szkole Technicznej w Katowicach [ZDJĘCIA]

Gwiazda szlagierowej sceny ciężko chora! Przyjaciele organizują pomoc dla Remika z Duo Bayer’s

Katowice: 19-latka zginęła potrącona przez tramwaj. Miała słuchawki w uszach

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

3 thoughts on “PILNE!!! Bus z pracownikami wjechał pod pociąg InterCity! Koszmarny wypadek na Śląsku!”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close