KrajRegion

Pomaganie jest modne! Świąteczny Koncert Charytatywny TVS [PORANEK SILESIA]

Czy panuje moda na pomaganie? O Świątecznym Koncercie Charytatywnym na rzecz podopiecznych Fundacji TVS porozmawiamy z zespołem De Silvers – już 2 grudnia w programie „Poranek Silesia”.

 

Świąteczny Koncert Charytatywny na rzecz podopiecznych Fundacji TVS to okazja, by poprzez muzykę pomóc najbardziej potrzebujących. O to, dlaczego warto pomagać i czy istnieje moda na pomaganie, zapytamy zespół De Silvers.

Oglądaj „Poranek Silesia” w TVS w poniedziałek 2 grudnia od 8:00.

 

TOP 5 SILESIA FLESZ: Prohibicja w Katowicach i czy to UFO rozwaliło Rudę Śląską?
TOP 5 Silesia Flesz – premiera w każdą niedzielę o 19:50 w Telewizji TVS

Pomaganie jest modne!

Sylwia Grzywa i Aleksander Pietrek, czyli zespół De Silvers, to jedne z gwiazd, które uświetnią wyjątkowy Świąteczny Koncert Charytatywny na rzecz podopiecznych Fundacji TVS. Wydarzenie odbędzie się już 29 grudnia o 16:00 w Auli Wyższej Szkoły Technicznej w Zabrzu, a na scenie obok De Silvers pojawią się również: Duet Karo, Jacek Silski, Michalina Starosta, Mirosław Szołtysek, Sonitus oraz Time.

Czy panuje moda na pomaganie? Czy pomaganie uszlachetnia? Dlaczego warto pomagać? Oglądaj „Poranek Silesia” 2 grudnia od 8:00, żeby posłuchać rozmowy z zespołem De Silvers.

 

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ O KONCERCIE:

Świąteczny Koncert Charytatywny – Fundacja TVS [29 grudnia Zabrze]

Kamraty gotują w TVS!

Tym razem kuchenne stery w programie „Poranek Silesia” przejmie Kapela Kamraty. Jakie mają pomysły na drugie śniadanie? Będzie smacznie i zdrowo? Przekonajcie się sami, oglądając TVS od 8:00 w poniedziałek 2 grudnia!

 

Co jeszcze w programie?

W studio „Poranku Silesia” porozmawiamy również o Konferencji ARA-ART, która odbywa się w od 1 do 3 grudnia w Tychach i Chorzowie. Konferencja wspiera rozwój Amatorskiego Ruchu Artystycznego. Więcej o jej założeniach i celach opowiedzą organizatorzy.

Ponadto programie poruszymy ważny temat przemocy wobec kobiet, z którą walkę podejmuje akcja „Orange the world”. Na czym polega przedsięwzięcie? To zdradzą widzom TVS Karina Mostowik oraz Urszula Michalska.

 

Budź się razem z nami i programem „Poranek Silesia” – oglądaj TVS od poniedziałku do czwartku od 8:00!

 

PRZECZYTAJ KONIECZNIE

Tylko fakty, zero mitów! Konferencja o SIECI 5G w Wyższej Szkole Technicznej w Katowicach [ZDJĘCIA]

Gwiazda szlagierowej sceny ciężko chora! Przyjaciele organizują pomoc dla Remika z Duo Bayer’s

Katowice: 19-latka zginęła potrącona przez tramwaj. Miała słuchawki w uszach

 

Chcesz być na bieżąco ze wszystkimi nowościami w naszej ramówce? Śledź Telewizję TVS na Facebooku i Instagramie!

Facebook Instagram

Marlena Borczyk

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close