AlarmKrajRegionWiadomość dnia

PILNE!!! Jarosław Kaczyński na kwarantannie! Miał kontakt z osobą zakażoną koronawirusem!

Informacja z ostatniej chwili! Szef Prawa i Sprawiedliwości, Jarosław Kaczyński trafił na kwarantannę. Wicepremier miał kontakt z osobą zakażona koronawirusem.

 

 

Gwiazda Szeryfa – serialowa nowość tylko w Telewizji TVS!

Jak informuje Wirtualna Polska – Jarosław Kaczyński trafił na kwarantannę. Wicepremier i szef Prawa i Sprawiedliwości miał mieć kontakt z osobą zakażoną koronawirusem. Taką informację w mediach społecznościowych przekazała Radosław Fogiel.

-(…) Prezes Jarosław Kaczyński – zgodnie z zaleceniami GIS udaje się na autokwarantannę do czasu dalszych decyzji służb sanitarnych – napisał wicerzecznik PiS.

Jarosław Kaczyński, który trafił na kwarantannę w związku z kontaktem z osobą zakażoną koronawirusem czuje się dobrze. W miarę możliwości ma realizować swoje zadania z domu.

Jak podaje z kolei portal tvp.info – w siedzibie Prawa i Sprawiedliwości na ulicy Nowogrodzkiej w Warszaqwie ma odbywać się aktualnie narada w związku z kwarantanną wicepremiera Jarosława Kaczyńskiego. Po jej zakończeniu – około godziny 15.00 przedstawiony ma zostać oficjalny komunikat w tej sprawie.

 

źródło: TVP Info, WP.PL
autor: W.Żegolewski

PRZECZYTAJ KONIECZNIE

Zmiany w funkcjonowaniu szkół od poniedziałku, 19 października!

Śląskie: Śmierć księdza na oczach wiernych! Osunął się na ziemię udzielając komunii

Zwłoki młodego chłopaka znalezione w Rudzie Śląskiej. Szukało go ponad 100 policjantów

 

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close