AlarmKrajRegionWiadomość dnia

PILNE!!! Są 4 nowe przypadki koronawirusa! Ministerstwo Zdrowia potwierdza!

Są cztery nowe przypadki zachorowań na koronawirusa. Potwierdziło je już Ministerstwo Zdrowia. To oznacza, że w Polsce na koronawirusa zachorowało już 31 osób.

 

 

TOP 5 Silesia Flesz: Tajemnicze przedmioty i martwe zwierzęta w kanalizacji? To nie żarty!
TOP 5 Silesia Flesz – premiera w każdą niedzielę o 19:50 w Telewizji TVS


-Mamy 4 nowe przypadki zakażenia koronawirusem, potwierdzone pozytywnymi wynikami testów laboratoryjnychpoinformowały służby Ministerstwa Zdrowia. Jak czytamy w komunikacie, potwierdzone wyniki dotyczą: kobiety z woj. wielkopolskiego (Poznań), mężczyzny z opolskiego (Opole), a także dwóch kobiet z woj. warmińsko – mazurskiego (Ostróda). Stan wszystkich jest dobry. W sumie to już 31 przypadków zakażenia koronawirusem w Polsce.

Wcześniej, w środę (11.03) rano ministerstwo zdrowia poinformowało o 3 nowych przypadkach koronawirusa w Polsce – wirusa wykryto u mężczyzny w Warszawie oraz u dwóch kobiet w sile wieku – w Łańcucie w województwie Podkarpackim i w Lublinie. W sumie w całej Polsce jest w tej chwili 26 potwierdzonych przypadków koronawirusa.

Kolejny przypadek koronawirusa potwierdzono w Cieszynie. To 8 przypadek w województwie śląskim, zarazem pierwszy przypadek w Polsce, kiedy koronawirus stwierdzono u dziecka. To dziecko, które trafiło do cieszyńskiego szpitala w stanie dobrym, nie wykazującym żadnych objawów chorobowych. Dziecko jest związane z zakażonymi osobami, które we wtorek trafiły do tego samego szpitala.

Epidemia koronawirusa: 8 przypadek na Śląsku to pierwsze dziecko chore na koronawirusa!

Stan siedmiu pozostałych zarażonych osób z województwa śląskiego jest dobry. Ósma osoba przebywająca w szpitalu w Raciborzu jest w stanie poważnym – wymaga dodatkowego wsparcia sprzętowego.

 

autor: Wojciech Żegolewski

PRZECZYTAJ KONIECZNIE

Koronawirus na Śląsku: Zamknięte szkoły, uczelnie, kina, 7 przypadków koronawirusa w regionie [RAPORT KORONAWIRUS 10.03.2020]

Śląskie: Teatry, kina, stadiony. Wszystko się zamyka przez epidemię koronawirusa!

Śląskie: Milion złotych w dziupli! [WIDEO, ZDJĘCIA]

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close