AlarmRegionWiadomość dnia

PILNE!!! Trwa obława w Zabrzu! Policji uciekł mężczyzna, który miał zostać doprowadzony do prokuratury!

Jak przekazała nam zabrzańska policja – obława za mężczyzną, który dzisiaj (15.11) uciekł z komisariatu III przy ul. Wolności, skąd miał zostać przewieziony do prokuratury – już się zakończyła. Mężczyzna został schwytany. Mundurowi wciąż nie informują za co mężczyzna miał usłyszeć zarzuty, ani w jaki sposób uciekł z komisariatu. Trwa wyjaśnianie całej sprawy i do tego czasu policja nie chce udzielać szczegółowych informacji. Najważniejsza jest ta, że obława w Zabrzu została odwołana.

 

 

TOP 5 Silesia Flesz sprawdza, co politycy robią na Śląsku w stajniach i jak kupić wóz strażacki za grosze!
TOP 5 Silesia Flesz – premiera w każdą niedzielę o 19:50 w Telewizji TVS

Wcześniej na ten temat pisaliśmy:

Trwa obława w Zabrzu za mężczyzną, który uciekł policjantom z komisariatu na ulicy Wolności, gdzie oczekiwał na przewiezienie do prokuratury.

 

Obława w Zabrzu w piątek, 15 listopada. Jak informuje RMF FM, policjantom uciekł mężczyzna, który miał być dzisiaj doprowadzony do prokuratury. Mężczyzna, za którym trwa obecnie obława – miał usłyszeć w prokuraturze zarzuty.

 

Jak powiedział Telewizji TVS  oficer prasowy Komendanta Miejskiego Policji w Zabrzu, sierż. szt. Sebastian Bijok, mężczyzna uciekł przed południem z Komisariatu III policji. Oczekiwał tam na doprowadzenie do prokuratury. Został natychmiast ogłoszony alarm, jest zwiększona liczba patroli w całym mieście, trwają czynności wyjaśniające, dlaczego mężczyzna zbiegł.

Na razie nie wiadomo w jakich okolicznościach mężczyzna uciekł funkcjonariuszom, policja nie podaje też jego rysopisu ani w jakiej sprawie miał stanąć przed prokuratorem. W Zabrzu trwa obława, na równe nogi postawiona jest policja, która szuka uciekiniera.

 

źródło: RMF FM
red: W,Żegolewski

PRZECZYTAJ KONIECZNIE

Metropolia zbuduje chce zbudować spalarnię! Gdzie powstanie zakład utylizujący śmieci?

Co z meczem Izrael-Polska? Jest DECYZJA PZPN!

Katowice: Przebudowa DK 81 w Giszowcu. Następny etap prac od 14 listopada

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

1 thought on “PILNE!!! Trwa obława w Zabrzu! Policji uciekł mężczyzna, który miał zostać doprowadzony do prokuratury!”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close