KrajRegion

Ściął słup energetyczny. Zobaczcie, jak zakończyła się brawurowa jazda kierowcy BMW [ZDJĘCIA]

Brawurowa jazda 28-letniego kierowcy BMW zakończyła się na słupie energetycznym. Mężczyzna postanowił pojeździć sobie po okolicy po kilku kieliszkach.

 

TOP 5 Silesia Flesz sprawdza, co politycy robią na Śląsku w stajniach i jak kupić wóz strażacki za grosze!
TOP 5 Silesia Flesz – premiera w każdą niedzielę o 19:50 w Telewizji TVS

We wtorek w nocy, pogotowie ratunkowe straż pożarna oraz tarnowscy policjanci  zostali skierowani do groźnie wyglądającego wypadku w Janowicach (woj. małopolskie). Na miejscu służby ratunkowe zastały kompletnie zniszczone BMW stojące poza drogą, złamany słup energetyczny oraz połamane drzewa.

Zespół pogotowia ratunkowego rozpoczął udzielanie poszkodowanemu pierwszej pomocy, który jak się jednak okazało miał jedynie ogólne potłuczenia. Okazało się, że 28-letni mieszkaniec powiatu po wypiciu kilku kieliszków postanowił pojeździć sobie po okolicy. Jego brawura zakończyła się w Janowicach, a kontrola trzeźwości wskazała na ponad promil alkoholu w wydychanym powietrzu.

Kolejne ustalenia policjantów potwierdziły dodatkowo brak uprawnień do prowadzenia samochodów. Po wytrzeźwieniu mężczyzna usłyszał zarzut prowadzenia pojazdów w stanie nietrzeźwości. Grozi mu do dwóch lat pozbawienia wolności, wysoka grzywna oraz sądowy zakaz prowadzenia pojazdów.

ZDJĘCIA

http://malopolska.policja.gov.pl/pl/aktualnosci/brawurowa-jazda-pijanego-kierowcy-bez-uprawnien-zakonczyla-sie-scieciem-slupa

PRZECZYTAJ KONIECZNIE

Metropolia zbuduje chce zbudować spalarnię! Gdzie powstanie zakład utylizujący śmieci?

Co z meczem Izrael-Polska? Jest DECYZJA PZPN!

Katowice: Przebudowa DK 81 w Giszowcu. Następny etap prac od 14 listopada

 

źr. KWP Kraków

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close