AlarmRegion

Pirat drogowy na przejściu pod szkołą! Dziecko zachowało zachowało zimną krew! [WIDEO]

Chwile grozy na przejściu dla pieszych pod jedną ze śląskich szkół. Kiedy kierowca zatrzymał się, aby na pasach przepuścić przechodzące dziecko, pirat drogowy tylko wcisnął gaz! Zobaczcie wideo!

O krok od tragedii. W miejscowości Łąka pod Pszczyną jeden z kierowców zatrzymuje się przed przejściem dla pieszych przy pobliskiej szkole. Samochód jadący sąsiednim pasem mimo to jedzie dalej. Wszystko zarejestrowała kamera samochodowa.

O krok od tragedii. W miejscowości Łąka pod Pszczyną jeden z kierowców zatrzymuje się przed przejściem dla pieszych przy pobliskiej szkole. Samochód jadący sąsiednim pasem mimo to jedzie dalej

Gdyby nie rozsądne zachowanie dziecka które chciało przejść przez pasy mogło dojść do dramatu. -Na szczęście dziewczynka zachowuje czujność, jest bardzo ostrożna i dzięki temu zdołała uchronić swoje życie i zdrowie, ponieważ ten samochód, który się zatrzymał ominął inny samochód. Kierowca Fiata i właśnie do niego staramy się dotrzeć – on będzie się musiał liczyć z poważnymi konsekwencjami swojego nieodpowiedzialnego zachowania na drodze – mówi Karolina Błaszczyk, Komenda Powiatowa w Pszczynie.

Policja ma numery rejestracyjne Fiata Seicento, więc znalezienie kierowcy to kwestia czasu. Grozi mu utrata prawa jazdy.

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close