RegionWiadomość dnia

Płonący tramwaj w Katowicach. To WIDEO obiegło internet i nie wszystkim się podoba

Tramwaj w ogniu. Ale spokojnie, bo to tylko ćwiczenia. Choć płonący tramwaj w Katowicach-Zawodziu wyglądał bardzo poważnie. Ta sytuacja miała miejsce podczas Dni Otwartych Zajezdni w zeszły weekend. Wideo z o wiele bardziej płonącego tramwaju niż było to w zamyśle organizatorów obiegło już internet. I wywołuje nie do końca przychylne reakcje.

 

 

TOP 5 Silesia Flesz: Uzbierali w internecie dla okradzionej 99-latki PÓŁ MILIONA!

TOP 5 Silesia Flesz – premiera w niedzielę 19:50 w Telewizji TVS


Jednym z punktów programu imprezy był pokaz gaszenia wagonu tramwajowego. Jak się okazało – nie bardzo spodobał się internautom. W internecie pojawiło się wiele negatywnych komentarzy. Zdaniem komentujących Tramwaje Śląskie powinny być proekologiczne, a nie truć powietrze.

– Troszeczkę nam to urosło za bardzo. Dlatego, że w planie były trzy źródła ognia dodatkowe, a nie podpalenie wagonu samego w sobie. Tylko trzy takie elementy, które miały płonąć w środku i niejako imitować ten pożar w tramwaju. Natomiast wskutek nie do końca zgrania organizacyjnego, czasowego ten ogień pojawił się za wcześnie i przeszedł już na wagon – mówi  Andrzej Zowada, Tramwaje Śląskie

 

Nie wszystko poszło tak jak powinno, ale strażacy szybko poradzili sobie z pożarem. Tramwaje Śląskie z ćwiczeń ze służbami na pewno nie zrezygnują. Następnym razem środowisko ma jednak nie ucierpieć.

autor: Łukasz Kądziołka
Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close