KrajRegionŚwiat

Kłopoty biura podróży Neckermann Polska. Wyloty i rezerwacje wstrzymane!

Kłopoty biura podróży Neckermann Polska. Neckermann Polska odwołał wszystkie wyloty zaplanowane na środę, 25 września i odwołuje też na 48 godzin przyjmowanie wszystkich rezerwacji. Kłopoty Neckermann Polska mają związek z kłopotami finansowymi właściciela marki Neckermann – brytyjskiego biura podróży Thomas Cook. W poniedziałek ogłosiło ono swoją upadłość.

 

 

TOP 5 Silesia Flesz: Uzbierali w internecie dla okradzionej 99-latki PÓŁ MILIONA!

TOP 5 Silesia Flesz – premiera w niedzielę 19:50 w Telewizji TVS

Sytuacja komplikuje się z każdą godzinę. Biuro Neckermann Polska wydało oświadczenie, w którym informuje o odwołaniu 25 września wszystkich wylotów, a także o wstrzymaniu rezerwacji na co najmniej 48 godzin. Oliwy do ognia dolewa sytuacja upadającego właściciela marki Neckermann – czyli brytyjskiego biura podróży Thomas Cook. Jedno z największych na świecie biur podróży ogłosiło 23 września upadłość, a to oznacza konieczność uregulowania sytuacji kilkuset tysięcy klientów tego biura na całym świecie.

We wtorek, 24 września Neckermann Polska także odwołał loty – ale tylko niektóre – na Zakynthos i Majorkę. Jak wyjaśnia kierownictwo Neckermann Polska – to dla bezpieczeństwa klientów. Natomiast 25 września odwołane będą wszystkie wyloty Neckermann Polska. Wstrzymano także na dwie doby przyjmowanie rezerwacji.

Neckermann Polska zapewnia, że w chwili obecnej skupia się na zapewnieniu bezpieczeństwa 2 tysiącom polskich turystów, korzystających w tej chwili z usług biura i przebywających na zagranicznych wakacjach.

W imieniu Neckermann Polska Sp. z o.o. publikujemy oświadczenie Zarządu.

Opublikowany przez Neckermann Wtorek, 24 września 2019

Co mają zrobić ci turyści, którzy wylot z biurem Neckermann Polska mieli dopiero w planach? Mają dwa wyjścia – albo już teraz rozpocząć procedurę odzyskania pełnej kwoty jaką zapłacili za wypoczynek, albo poczekać na inną turystyczną ofertę Neckermanna.

Neckermann Polska zapewnia, że na bieżąco będzie informował o rozwoju sytuacji.

źródło: Neckermann Polska facebook/RMF FM

PRZECZYTAJ KONIECZNIE

Ukrainiec zmasakrowany w Żorach! Kto to zrobił? Policja szuka sprawców

Jedno z największych biur podróży ogłasza upadłość, a polscy turyści mają kłopoty!

Ferie zimowe 2020: Kiedy są ferie w 2020 roku? [TERMINY, WOJEWÓDZTWA]

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close