KrajRegionŚwiat

Thomas Cook ogłosił upadłość! Turyści z Polski korzystający z Neckermanna mają kłopoty

Turyści z Polski, którzy skorzystali z oferty niemieckiego Neckermanna mają kłopoty. Wykupili wczasy w Hiszpanii, ale przez upadłość spółki Thomas Cook, hotel zażądał od nich jeszcze raz po 500 euro.

 

 

TOP 5 Silesia Flesz: Uzbierali w internecie dla okradzionej 99-latki PÓŁ MILIONA!

TOP 5 Silesia Flesz – premiera w niedzielę 19:50 w Telewizji TVS

 

Kilkunastu turystów z Polski wykupiło w niemieckim biurze wczasy w jednym z hoteli na hiszpańskim wybrzeżu. W związku z upadkiem biura Thomas Cook, przedstawiciele hotelu wezwali ich, by każdy zapłacił jeszcze raz po 500 euro – podaje RMF24.pl

Polacy nie mają możliwości korzystania z pokoi hotelowych, ani dostępu do posiłków. Jak podaje RMF24.pl, turyści dzwonią do polskiego konsulatu w Madrycie, ale tam usłyszeli informację, że ten jest czynny jest do godz. 14.00.

Oświadczenie Neckermann Polska

W związku z ogłoszoną w dniu dzisiejszym upadłością brytyjskiej Spółki Thomas Cook PLC oraz licznymi pojawiającymi się w mediach informacjami i spekulacjami informuję, że: Neckermann Polska Biuro Podróży Spółka z o.o., jako odrębna Spółka polskiego prawa handlowego, prowadzi dalej normalną, codzienną, operacyjną działalność. Wszyscy polscy klienci Neckermanna, zarówno ci, którzy obecnie przebywają za granicą, jak i ci, którzy jeszcze nie wyjechali na swoje wakacje, będą realizowali swoje wyjazdy wakacyjne zgodnie z planem” – czytamy w poniedziałkowym oświadczeniu zarządu Neckermann Polska Biuro Podróży Spółka z o.o.

 

PRZECZYTAJ KONIECZNIE

Jaworzno: Pies zaatakował ośmioletnie dziecko. Zwierze nie było szczepione!

Policja namierzyła poszukiwanego bo… wystąpił na żywo w telewizji!

Czy w Mysłowicach będą dodatkowe punkty do żłobka za szczepienie

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close