AlarmRegionWiadomość dnia

Po pijaku wtargnęli do szpitala tymczasowego w MCK. Chciał pokazać koledze szpital

Były wolontariusz szpitala w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach i jego kolega wtargnęli na teren placówki w nocy z niedzieli na poniedziałek. Powód? Wolontariusz – ratownik górniczy – chciał pokazać koledze, jak wygląda covid-owy szpital. O sprawie jako pierwszy poinformował portal Katowice24.info.

 

 

Silesia Flesz w TVS od poniedziałku do piątku: 16.00, 17.45, 20.00 i 23.00

Do zdarzenia doszło w nocy z niedzieli na poniedziałek. Wtedy mężczyźni weszli do szpitala tymczasowego MCK głównym wejściem. Zdążyli ubrać nawet specjalne kitle. W szatni zauważyła ich pielęgniarka, na miejsce wezwano policję.

Gdy ta przyjechała na miejsce okazało się, że mężczyźni byli agresywni i pijani. – Badanie wykazało, że mieli odpowiednio 2 i 1,6 promila alkoholu w organizmie. Bardziej pijany był starszy mężczyzna (40 l.), który jest ratownikiem górniczym i w styczniu pracował w MCK jako wolontariusz – informuje portal Katowice24.info.

Obydwaj trafili do izby wytrzeźwień. Zostali ukarani mandatami w wysokości 500 zł. Niewykluczone, że sprawa będzie miała swój finał w sądzie.

 

Źródło: Katowice24.info

PRZECZYTAJ KONIECZNIE

Legenda polskiej sceny nie żyje. Krzysztof Krawczyk zmarł w wieku 74 lat

Jesteś po 40 ale nie deklarowałeś chęci szczepienia przeciwko Covid-19? Na rejestracje musisz jeszcze poczekać

Początek tygodnia z deszczem i śniegiem. Ocieplenie nadejdzie do Polski w weekend [POGODA]

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close