KrajRegionWiadomość dnia

Poczta Polska doręczy paczki nawet w sobotę i niedzielę! Takie cuda przed świętami ;)

Tego jeszcze nie było. Paczki przez Pocztę Polską będą doręczane teraz w soboty, a nawet w niedziele! Wszystko przez przedświąteczny szczyt paczkowy.

 

 

Kto zdarł skórę z psa w Mysłowicach? Szukamy sprawcy razem z policją! TOP 5 Silesia Flesz

W wielu miastach kurierzy zapukają do klientów Poczty Polskiej w soboty. Mieszkańcy Warszawy mogą się spodziewać, że ich e-zakupy zostaną dostarczone również w najbliższą niedzielę. Poczta Polska, w związku z dużą liczbą przedświątecznych przesyłek zdecydowała o dodatkowych dniach doręczeń.

-Okres przedświąteczny to dla wielu klientów e-sklepów czas niepewności i oczekiwania na kuriera. Po dokonaniu płatności kluczowy jest czas dostawy, tak by prezenty trafiły przed Wigilią. Poczta Polska uruchamia doręczanie paczek w dodatkowe dni. Z tygodnia na tydzień ich liczba rośnie, a pocztowcy mają coraz więcej pracy. Zwracamy się jednocześnie z prośbą, by nie odkładać zakupów internetowych na ostatnią chwilę – apeluje Justyna Siwek, rzecznik prasowy Poczty Polskiej.

W wielu miastach kurierzy zapukają do klientów Poczty Polskiej w soboty. Mieszkańcy Warszawy mogą się spodziewać, że ich e-zakupy zostaną dostarczone również w najbliższą niedzielę (fot.Poczta Polska)
W wielu miastach kurierzy zapukają do klientów Poczty Polskiej w soboty. Mieszkańcy Warszawy mogą się spodziewać, że ich e-zakupy zostaną dostarczone również w najbliższą niedzielę (fot.Poczta Polska)

Już teraz pocztowcy doręczają przesyłki w soboty w kilkudziesięciu miastach: Białej Podlaskiej, Białymstoku, Bydgoszczy, Ciechanowie, Gdańsku, Gdyni, Katowicach, Kielcach, Koszalinie, Krakowie, Lublinie, Łodzi, Ostrołęce, Ostrowie Wielkopolskim, Poznaniu, Płocku, Rzeszowie, Siedlcach, Sopocie, Szczecinie, a także w Warszawie, Włocławku, Wrocławiu oraz Zabrzu.

By usprawnić obsługę przesyłek Poczta Polska zatrudniła 1 500 sezonowych pracowników. W sumie w okresie przedświątecznym przesyłki doręcza 6 300 kurierów oraz 25 tys. listonoszy.

Spółka przygotowała specjalną ofertę ułatwiającą wysyłanie tradycyjnych kartek z życzeniami, by każdy z nas w ten szczególny czas ani przez chwilę nie czuł się samotny i słowa bliskich przyniosły radość i ukojenie. Listonosze, wychodząc w swój rejon doręczeń zabierają ze sobą pakiety kartek świątecznych oraz znaczków pocztowych. Dzięki temu, każdy kto będzie zainteresowany wysłaniem życzeń z okazji Świąt Bożego Narodzenia, od razu zyska możliwość zakupienia kartek oraz znaczków bez konieczności wychodzenia z domu, bezpośrednio od listonosza.

 

źródło: Poczta Polska
red: W.Żegolewski

PRZECZYTAJ KONIECZNIE

W Mysłowicach powstanie nowa kopalnia! Będzie fedrowała 35 lat! [WIDEO]

„Olej pociąg”, czyli autobusy idą na cenową wojną z koleją na trasie Katowice – Kraków

Śląskie: Pieniądze z rządowego funduszu nie trafiły do wszystkich. Część miast czuje się oszukana

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close