KrajRegion

Pogrzeb Jana Olszewskiego w sobotę. Będzie 3-dniowa żałoba narodowa

Pogrzeb byłego premiera, Jana Olszewskiego odbędzie się w sobotę. Ogłoszono także 3-dniową żałobę narodową.

 

 

CO SIĘ DZIEJE? 6 osób zmarło w woj.śląskim w tajemniczych okolicznościach!

Jan Olszewski zmarł w wieku 88 lat. Był premierem w latach 1991-1992, obrońcą opozycjonistów w procesach politycznych w okresie PRL, doradcą prezydenta Lecha Kaczyńskiego. Pogrzeb byłego premiera ma odbyć się w najbliższą sobotę, 16 lutego.

Jan Olszewski nie żyje. Były premier miał 89 lat

Ogłoszony został termin 3-dniowej żałoby narodowej. Rozpocznie się ona w czwartek, 14 lutego i zakończy w sobotę, 16 lutego o godz.18.00.

 

O tym, że żałoba narodowa po śmierci Jana Olszewskiego będzie ogłoszona, pałac prezydencki informował już dzień po śmierci byłego premiera. teraz ustalono jej dokładny termin. Żałoba narodowa po śmierci Jana Olszewskiego potrwa trzy dni i rozpocznie się w czwartek o godz. 12.00. Decyzja o 3-dniowej żałobie jest już podjęta, dokument podpisany przez prezydenta Andrzeja Dudę – jak informuje Polsat News – oczekuje teraz na kontrasygnatę premiera, Mateusza Morawieckiego.

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close