RegionWiadomość dnia

Policja z Gliwic do wandala: Zgłoś się sam, bo pokażemy wszystkim twoją twarz! [ZDJĘCIA, WIDEO]

Policja z Gliwic umie w internety. Nawet z przestępcami. Właśnie wrzucili do sieci zdjęcia i wideo, na których pewien mężczyzna dewastuje sprejem ścianę. Ale i na wideo i na foto mężczyźnie policjanci zakryli twarz. I dają mu ultimatum – sam się zgłosisz, albo pokażemy twoją twarz całemu internetowi!

 

 

TOP 5 Silesia Flesz: Wyśmiewamy Sosnowiec, a puma grasuje!
TOP 5 Silesia Flesz – premiera w każdą niedzielę o 19:50 w Telewizji TVS


Sprawę prowadzi II komisariat policji w Gliwicach. Pomalowano elewację budynku przy ul. Traugutta w Gliwicach. Do zdarzenia doszło 31 sierpnia br. Osoba podejrzewana o przestępstwo została nagrana na bardzo dobrej jakości obrazie, pochodzącym z kamery monitoringu.

-Zdecydowano o wstępnej publikacji zamazanego wizerunku, z wezwaniem, by zarejestrowany mężczyzna, który zapewne rozpozna się na filmie, bezzwłocznie stawił się w II komisariacie – mówią policjanci z Gliwic i stawiają wandalowi ultimatum: albo sam się zgłosi, albo wkrótce ujawnią jego wizerunek w sieci.

Sprawca wykonał na elewacji malunki, co uczynił bez zgody właściciela obiektu. Spowodował kilkutysięczne straty. To mężczyzna w wieku ok. 35-40 lat. Zanonimizowany wizerunek (bohater nagrania z pewnością się rozpozna) będzie publikowany do 18 listopada. Do tego dnia sprawca ma czas, by stawić się w Komisariacie II Policji w Gliwicach przy ul. Warszawskiej 3c, tel. całodobowy 32 239 02 00. Kontakt do prowadzącego sprawę: 32 239 02 03, e-mail: gula.maciej@gliwice.ka.policja.gov.pl

Potem policja zrobi jak zwykle – czyli opublikuje pełen wizerunek wandala. Co ciekawe – przy poprzedniej sprawie, kiedy szukano kobiety, która z bankomatu zabrała nie swoje pieniądze – taka metoda odniosła spodziewany skutek. Jak będzie tym razem – przekonamy się 18 listopada.

 

źródło: KMP Gliwice
red: W.Żegolewski

PRZECZYTAJ KONIECZNIE

3 młode osoby zginęły w wypadku w Zawierciu! Seat zderzył się z ciężarówką [ZDJĘCIA]

Śląskie: Policja zgarnęła z pola poszukiwacza skarbów. Ktoś na niego doniósł [ZDJĘCIA]

Derby Górnik-Piast: Ktoś rzucał w kapitana Piasta butelką po wódce?

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close