RegionWiadomość dnia

Policjant zginął w Gliwicach! [ZDJĘCIA] Zderzył się z jeleniem

Tragiczny w skutkach wypadek w Gliwicach. Na autostradzie A4 samochód, za kierownicą którego siedział policjant zderzył się z jeleniem. Niestety – policjant w wyniku obrażeń odniesionych w wypadku zginął.

 

 

TOP 5 SILESIA FLESZ sprawdza: Szpitale w woj.śląskim to umieralnie? RAPORT MIAŻDŻY!

TOP 5 Silesia Flesz – premiera w niedzielę 19:50 w Telewizji TVS

Wypadek, w którym zginął policjant miał miejsce w piątek, 13 września około godziny 23.00 na autostradzie A4 w Gliwicach. Na gliwickim odcinku autostrady A4 (316 kilometr) Volkswagen Passat zderzył się z jeleniem. Z czterech osób podróżujących autem, dwie osoby zostały poszkodowane. Kierująca autem kobieta została lekko ranna. Niestety, w wyniku poniesionych obrażeń zginął pasażer Passata – policjant sierż. szt. Dawid Rzetecki. Miał 41 lat.

Wypadek, w którym zginął policjant miał miejsce w piątek, 13 września około godziny 23.00 na autostradzie A4 w Gliwicach (fot.KMP Gliwice)
Wypadek, w którym zginął policjant miał miejsce w piątek, 13 września około godziny 23.00 na autostradzie A4 w Gliwicach (fot.KMP Gliwice)

 

Policjant, który zginął w wypadku w Gliwicach od 8 lat służył w Policji, od samego początku w Wydziale Ruchu Drogowego Komendy Miejskiej Policji w Lesznie. Rodzinie i najbliższym składamy kondolencje i najszczersze wyrazy współczucia.

PRZECZYTAJ KONIECZNIE

Wybory: Leszek Piechota z PiS przewidział przyszłość? Numer listy wyborczej miał na materiałach od kilku dni!

Dwie nagie bohaterki kreskówek na murze. Kontrowersyjne graffiti powstało w Rybniku [ZDJĘCIA, WIDEO]

Katowice: Policyjna grupa SPEED pędziła za Ferrari. Po DK 86 zasuwał ponad 180 km/h! [WIDEO]

źródło: KMP Gliwice
Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close