KrajRegion

Policyjni kontrterroryści wpadli do przedszkola. Przynieśli mnóstwo prezentów [ZDJĘCIA]

Zazwyczaj wpadają przez zamknięte drzwi z krzykiem „gleba, gleba, kładź się na ziemi!!!”. Nie tym razem. Teraz przy drzwiach czekano na nich z utęsknieniem. Policyjni kontrterroryści z okazji Mikołajek odwiedzili dzieci w przedszkolu i pogotowiu opiekuńczym. Bynajmniej nie z pustymi rękoma.

 

 

Gwiazda Szeryfa – serialowa nowość tylko w Telewizji TVS!

Dzielnicowi z III Komisariatu Policji w Lublinie oraz policyjni kontrterroryści odwiedzili dzieci z pogotowia opiekuńczego w Lublinie oraz z przedszkola numer 64 w Lublinie. Z okazji „Mikołajek” funkcjonariusze obdarowali je prezentami, które przygotowali. Wizyta sprawiła dzieciakom wiele radości.

Za sprawą dzielnicowych z III Komisariatu Policji w Lublinie oraz lubelskich kontrterrorystów na twarzach dzieci z pogotowia opiekuńczego w Lublinie oraz z przedszkola numer 64 w Lublinie zagościły szerokie uśmiechy. Z okazji „Mikołajek” policjanci odwiedzili najmłodszych z przygotowanymi dla nich niespodziankami. Wiele radości sprawiła dzieciakom możliwość obejrzenia używanego przez kontrterrorystów wyposażenia. Były również pamiątkowe zdjęcia. Wszystkie dzieci otrzymały przygotowane przez policjantów paczki. Na widok upominków dziecięce twarze rozpromieniły się jeszcze bardziej.

Kontrterroryści w przedszkolu. Chyba ich widok sprawił dzieciakom taką samą radochę jak prezenty. O ile nie większą! (fot.policja)
Kontrterroryści w przedszkolu. Chyba ich widok sprawił dzieciakom taką samą radochę jak prezenty. O ile nie większą! (fot.policja)

Zbliżające się święta to doskonały czas, by pamiętać o innych. Piątkowa wizyta to inicjatywa aspiranta Jacka Banacha, aspiranta sztabowego Artura Rakowskiego oraz młodszego aspiranta Szczepana Bresia, – dzielnicowych z III Komisariatu Policji w Lublinie. Funkcjonariusze organizując wizytę zadbali, by spotkanie odbyło się zgodnie z zasadami bezpieczeństwa sanitarnego.

W przygotowanie prezentów włączyła się Pani Marzena Chołożyńska, reprezentująca jedną z firm cukierniczych oraz Wydział Prewencji Komendy Miejskiej Policji w Lublinie.

 

źródło: policja.pl/komisarz Kamil Gołębiowski
red: W.Żegolewski

PRZECZYTAJ KONIECZNIE

45 mln szczepionek trafi do Polski. W lutym 2021 roku będziecie mogli zaszczepić się przeciwko Covid-19

Przychodnia pocovidowa powstaje w woj.śląskim! To pierwsza taka placówka w regionie

Związkowcy nie chcą niedzieli handlowej 6 grudnia. Wystosowali apel do prezydenta

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close