Region

Policyjny pościg ulicami Katowic. 35-latek zatrzymany

Nocny pościg ulicami Katowic. Policjanci zatrzymali agresywnego 35-latka, który kompletnie pijany uciekał przed funkcjonariuszami.

 

Maracana w Katowicach? Cena za stadion jak z kosmosu!
TOP 5 Silesia Flesz – premiera w każdą niedzielę o 19:50 w Telewizji TVS

Do zdarzenia doszło w nocy z 19 na 20 grudnia. Mundurowi z katowickiej „czwórki”, podczas patrolowania ulicy Jankego w Katowicach, zauważyli samochód, który jechał „slalomem”. Policjanci, widząc dziwne zachowanie kierującego, postanowili go skontrolować. Gdy tylko włączyli sygnały świetlne i zaczęli dawać znaki kierującemu, by się zatrzymał, ten przyśpieszył i zaczął uciekać. Mundurowi ruszyli w pościg ulicami Katowic za uciekającym kierowcą. Policyjny pościg z Piotrowic zakończył się na katowickim Giszowcu, gdzie kierujący, po wjechaniu w wąskie uliczki między blokami, porzucił pojazd i zaczął uciekać pieszo. Policjanci uznając, że dalszy pościg radiowozem wąskimi uliczkami może być zbyt niebezpieczny, również ruszyli pieszo za uciekinierem. Po krótkiej chwili uciekający już pieszo mężczyzna został zatrzymany przez mundurowych w rejonie ulicy Mysłowickiej. Podczas zatrzymania mężczyzna był agresywny i groził policjantom. Zatrzymany 35-letni mieszkaniec Katowic miał w organizmie prawie 2 promile alkoholu. Katowiczanin trafił do policyjnego aresztu. Za kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości oraz grożenie policjantom podczas zatrzymania, grozi mu kara nawet do 3 lat więzienia.

PRZECZYTAJ KONIECZNIE

Damian Holecki, Tacjana i Telewizja TVS w hicie „Feliz navidad”! Premiera już 22 grudnia

Tragedia w Szczyrku: Sąd zadecydował o aresztowaniu trzech osób

Tajemnicza śmierć ochroniarza na parkingu w Sosnowcu. Co się stało? [WIDEO]

 

źr. Śląska Policja

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close