AlarmRegion

Poznajecie tego DZBANA z Sosnowca? Urząd miasta ściga wandali niszczących co popadnie! [WIDEO]

Dzbany z Sosnowca znowu poszukiwane. Nie te same – tylko niestety następne. Urząd miejski w Sosnowcu nie rezygnuje z walki z „dzbanami, bo wandale nie dają o sobie zapomnieć. Kamery miejskiego monitoringu zarejestrowały młodego mężczyznę, który w poniedziałek w biały dzień na środku wyremontowanej ulicy Modrzejowskiej w Sosnowcu zdewastował jedną ze stojących tam donic.

 

 

TOP 5 SILESIA FLESZ sprawdza, kto wyleciał z partii za start w wyborach!

TOP 5 Silesia Flesz – premiera w niedzielę 19:50 w Telewizji TVS

Nagranie na facebooku opublikował prezydent Sosnowca – Arkadiusz Chęciński.

Modrzejowska, 2 września

A propos dzbanów… ?Kojarzycie pana, który 2 września uzewnętrznił się na doniczce ?? ? Skontaktujcie się ze strażą miejską (986 z terenu Sosnowca lub 32 296 06 54) lub sosnowiecką policją.

Opublikowany przez Sosnowiec łączy Środa, 4 września 2019

-No nie jest to jakaś ogromna skala, ale to są uciążliwe problemy. Mieszkańcy zwracają nam bardzo często na to uwagę, że w momencie, gdy remontujemy jakiś kawałek naszego miasta, to musimy baczniej przyglądać się temu czy nic tam złego się nie dzieje, nie ma jakichś dewastacji. Bowiem no każdy chciałby, aby ta nowa część miasta wyglądała na nową i piękną jak najdłużej. Dlatego od razu podjęliśmy akcję publikacji takiej dewastacji. Oczywiście policja również dostała zapis z monitoringu i prowadzi swoje działania – mówi Rafał Łysy, rzecznik prasowy Urzędu Miejskiego w Sosnowcu.

Urząd Miejski w Sosnowcu wspiera działania policji i prosi aby mieszkańcy – podobnie jak w poprzednich przypadkach – pomogli w ustaleniu tożsamości wandala. Nagranie z monitoringu dostępne jest na stronie Sosnowiec łączy na facebooku.

PRZECZYTAJ KONIECZNIE

Ale masakra! [WIDEO] 23-latek zignorował czerwone światło. Nie żyje 25-latka

Kto będzie nowym prezydentem Gliwic? Zygmunt Frankiewicz po 26 latach chce do senatu!

Marsz Równości w Katowicach już w sobotę, 7 września!

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close