RegionWiadomość dnia

Zygmunt Frankiewicz startuje do senatu. Znany jest już jego bezpośredni rywal [WIDEO]

Prezydent Gliwic Zygmunt Frankiewicz wie już, kogo kandydaturę poprze, jeśli dostanie się do senatu. Chce, żeby jego następcą był jeden z wiceprezydentów miasta.

 

TOP 5 SILESIA FLESZ sprawdza, kto wyleciał z partii za start w wyborach!

TOP 5 Silesia Flesz – premiera w niedzielę 19:50 w Telewizji TVS

Po 26 latach rządzenia Gliwicami prezydent startuje w wyborach do senatu ze swojego okręgu. Głównie dlatego, że nie zgadza się z polityką prowadzoną przez Prawo i Sprawiedliwość.

Myślę, że PiS’u należy się obawiać. Dlatego, że to, co robi z Polską ta partia jest groźne. I to, że w tej chwili wszystkim się wydaje, że jest świetna koniunktura, są pieniądze, jest 500 plus, premier opowiada bajki o sytuacji gospodarczej, to jest ukrywanie faktu, że pod większością dziedzin naszego życia, tych najważniejszych, są podłożone miny, które eksplodują. I to obawiam się, że wnetmówi Zygmunt Frankiewicz, prezydent Gliwic.

Bezpośrednim rywalem Zygmunta Frankiewicza będzie obecny senator Prawa i Sprawiedliwości, Krystian Probierz. Jeśli prezydentowi uda się wejść do senatu, Gliwice czekają przedterminowe wybory.

 

PRZECZYTAJ KONIECZNIE

Śląskie i zagłębiowskie szpitale płacą kary za śmierć pacjentów na SORach! Lista zarzutów rośnie

Kierowca BMW wyprzedził nieoznakowany radiowóz. Ale jak! [WIDEO]Kierowca BMW wyprzedził nieoznakowany radiowóz. Ale jak! [WIDEO]

Pustki na trybunach Ruchu Chorzów. Koniec z imprezami masowymi na Cichej!

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close