Region

Premier Mateusz Morawiecki w sobotę znów na Śląsku

Ciąg dalszy bardzo intensywnej kampanii wyborczej premiera Mateusza Morawieckiego. W sobotę premier po raz kolejny przyjedzie na Śląsk. Tym razem między innymi do Rudy Śląskiej i Katowic.

 

 

Kto dźga nożami polityków? Ostra afera na Śląsku! TOP 5 Silesia Flesz

TOP 5 Silesia Flesz – premiera w niedzielę 19:50 w Telewizji TVS

Choć oficjalnie Kancelaria Prezesa Rady Ministrów jeszcze milczy na ten temat, to o wizycie w Rudzie Śląskiej poinformował kandydat na posła z ramienia Prawa i Sprawiedliwości Marek Wesoły.

Premier Mateusz Morawiecki w sobotę znów na Śląsku
Premier Mateusz Morawiecki w sobotę znów na Śląsku

Polityk opublikował na swoim profilu facebookowym informację, w której pisze: „Serdecznie zapraszamy na spotkanie z Premierem Mateuszem Morawieckim w sobotę 21.09.2019 o godz. 15:30 Ruda Śląska – Nowy Bytom – Rynek”.

Premier Morawiecki ma także wziąć udział w konwencji wyborczej Prawa i Sprawiedliwości w Międzynarodowym Centrum Kongresowym.

To kolejna wizyta premiera na Śląsku. Mateusz Morawiecki ciężko pracuje na dobry wynik w nadchodzących wyborach parlamentarnych, które odbędą się już 13 października.

PRZECZYTAJ KONIECZNIE

W Katowicach śmierdzi i będzie śmierdzieć nadal?

Kolejne huczne urodziny w Gliwicach! Pani Mariannie życzymy 200 lat!

Co za zwyrodnialec!!! Rozdeptał trzy małe kotki, a ich matkę zadźgał nożem

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close