Kraj

Premiera książki „Las i ciemność” autorstwa Marty Matyszczak

Premiera książki „Las i ciemność”, czyli ósmego tomu serii Kryminał pod psem autorstwa Marty Matyszczak.

 

Kryminał pod psem to seria autorstwa Marty Matyszczak składająca się z ośmiu komedii kryminalnych („Tajemnicza  śmierć Marianny Biel”, „Zbrodnia nad urwiskiem”, „Strzały nad jeziorem”, „Zło czai się na szczycie”, „Morderstwo w hotelu Kattowitz”, „Trup w sanatorium”, „Wypocznij i zgiń” oraz „Las i ciemność), w których jednym z narratorów jest pies Gucio. Jego postać jest wzorowana na prawdziwym psie, którego autorka adoptowała ze schroniska. Tego bohatera i jego sposób narracji pokochali czytelnicy!

Las i ciemność

O czym jest nowa książka Marty Matyszczak?

 

Zapraszamy na kryminalne śniadanie w TVS!

„Las i ciemność”

W nowej książce Marty Matyszczak, ukażą nam się dobrze znani bohaterowie z poprzednich tomów. Detektyw Szymon Solański oraz dziennikarka Róża Kwiatkowska, którzy wspólnie rozwiązują tajemnicze zagadki, a także biorą ślub oraz bystry pies – Gucio. Jednak zamiast weselnych dzwonów zabrzmią policyjne syreny… Wszyscy udadzą się do Płaski, gdzie w śluzie na Kanale Augustowskim zostaje znalezione ciało mężczyzny. Szymon i Gucio będą badali tę sprawę, natomiast Róża wspomnieniami wróci do swoich pechowych wakacji sprzed lat. Na jaw wyjdzie mroczna przeszłość dziennikarki… Czy budzące grozę wydarzenia z lat dziewięćdziesiątych łączą się ze współczesną tragedią? I co mają z tym wspólnego tajemniczy dom nad jeziorem oraz przydrożny krzyż w lesie?

Gdzie można kupić najnowszą książkę Marty Matyszczak?

Książka „Las i ciemność” jest już dostępna w sprzedaży! Znajdziecie ją tutaj. Jeśli nie zdążyliście przeczytać poprzednich tomów to nic straconego! Wszystkie są dostępne tutaj.

Chcesz wiedzieć więcej? Odwiedźcie również oficjalną stronę autorki: https://www.facebook.com/martamatyszczak.oficjalna.strona/

Źródło: Wydawnictwo Dolnośląskie

 

CZYTAJ RÓWNIEŻ:

CAFE SILESIA: „Morderstwo w hotelu Kattowitz” Marta Matyszczak

 

PRZECZYTAJ KONIECZNIE

Sondaż wyborczy late poll! Duda 50,8 %, Trzaskowski 49,2 %

Relacje ze sztabów obu kandydatów. [Wideo]

Puma Nubia w chorzowskim zoo! Co dalej z Kamilem S.?

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close