AlarmRegionWiadomość dnia

Protest w WORD Katowice. Pracownicy przestali pracować, związkowcy idą do prokuratury

Coraz ostrzej w Wojewódzkim Ośrodku Ruchu Drogowego w Katowicach. Najpierw większość pracowników w ramach protestu przestała pracować. Teraz związki zawodowe złożyły doniesienie do prokuratury. Problemy mają przyszli kierowcy. Odwoływana jest część egzaminów na prawo jazdy w całym regionie.

 

 

Silesia Flesz w TVS od poniedziałku do piątku: 16.00, 17.45, 20.00 i 23.00


Związkowcy domagają się podwyżek wyższych, niż te zaproponowane przez dyrekcję, z kolei dyrekcja twierdzi, że na większe pensje nie ma pieniędzy. Trudna sytuacja ma wynikać między innymi z pandemii. Teraz związkowcy złożyli do prokuratury zawiadomienie o możliwości popełnienia przestępstwa przez dyrektora WORD.

Chcą poznać dane ekonomiczne i strukturę zatrudnienia, by dyskutować merytorycznie. A dyrekcja wg nich tych danych nie chce przekazać.Twierdza też że dyrektor uniemożliwiał zgodne z prawem prowadzenie sporu zbiorowego.

PRZECZYTAJ KONIECZNIE

Od 15 maja bez maseczek na zewnątrz, szybciej wraca kultura! Rząd przyspiesza luzowanie obostrzeń!

Gliwice: W wypadku na DK 88 zginął światowej sławy onkolog, prof. Leszek Miszczyk [WIDEO]

Ogródek piwny za grosik? Miasto ruszają z nową falą pomocy dla restauratorów

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close