RegionWiadomość dnia

Przyjechała do Gliwic, żeby się zabić? Wiadomo, kim była nastolatka, która skoczyła z wiaduktu na DK 88!

Już wiadomo, kim była dziewczyna, jaka rzuciła się z wiaduktu w ciągu ulicy Toszeckiej w Gliwicach na DK 88. Młoda kobieta zginęła na miejscu, policja miała jednak kłopot z ustaleniem jej tożsamości. Po nagłośnieniu sprawy w mediach i apelach policji o pomoc udało się ustalić tożsamość denatki.

 

 

Premiera TOP 5 Silesia Flesz w Telewizji TVS zawsze w niedzielę o 19.50

Mamy własne wyniki wyborów! Sprawdź je w TOP 5 Silesia Flesz!

Wczoraj udostępniliśmy apel policjantów Zespołu ds. Poszukiwań i Identyfikacji Osób Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Gliwicach. -Nasi śledczy mieli problem z ustaleniem tożsamości zmarłej śmiercią samobójczą bardzo młodej kobiety. Do zdarzenia doszło 13 października. Znana jest już tożsamość denatki, to 15-latka z województwa mazowieckiego. Dziękujemy za pomoc w udostępnieniu naszej prośby.

Apel opublikowany na stronie gliwickiej policji udostępniły lokalne redakcje, za nimi internauci i tak dotarł on do osoby, która rozpoznała zmarłą po rysopisie, a przede wszystkim – po opisie odzieży, w jaką nastolatka była ubrana.

-Dziękujemy zarówno dziennikarzom, jak i internautom, którzy udostępniali nasz komunikat na stronach internetowych i w portalach społecznościowych. Po raz kolejny, tym razem w tragicznej sprawie, udowodniliśmy, jak ważna i skuteczna jest współpraca służb, mediów oraz obywateli – mówią policjanci z KMP Gliwice.

 

źródło: KMP Gliwice
red: W.Żegolewski

PRZECZYTAJ KONIECZNIE

Gliwice: Nastolatka rzuciła się z wiaduktu! Kim jest dziewczyna która popełniła samobójstwo?

Zawiercie: pijany policjant za kierownicą. Miał 1,5 promila

Strajk nauczycieli przełożony. Rozpocznie się 22 października

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close