Region

Pszczyna dowiezie mieszkańców na szczepienie

Mieszkańcy gminy Pszczyna, którzy będą chcieli zaszczepić się przeciw COVID-19, ale mają trudność z dotarciem do punktu szczepień, będą mogli skorzystać ze specjalnie zorganizowanego transportu.

Zimowa nuda? Nie z TVS! Sprawdź nasze serialowe HITY!

Transport do punktów szczepień będzie przygotowany dla osób niepełnosprawnych i mających ograniczone możliwości skorzystania z własnego dojazdu. Cześć kosztów związanych z jego przygotowaniem pokryje rząd.

– By zorganizować wsparcie w tym aspekcie uruchomiliśmy dodatkowy numer telefonu. Każdy z mieszkańców naszej gminy, który potrzebuje transportu na szczepienie, będzie mógł uzyskać tutaj pomoc – mówi burmistrz Dariusz Skrobol.

Na terenie gminy Pszczyna osobą koordynującą transport osób do punktu szczepień przeciwko wirusowi SARS-Cov-2 jest Joanna Skrzypczyk. Telefon 664-316-645 jest czynny od poniedziałku do piątku w godzinach od 8.00 do 16.00.

Źródło: UM Pszczyna

PRZECZYTAJ KONIECZNIE

Cios prosto w serce – to przyczyna zgonu 13-letniej Patrycji. Była w ciąży [NOWE FAKTY]

„To jest kpina, to jest propaganda!” Pacjenci o rejestracji na szczepienia przeciwko COVID-19

Bułkęs w Katowicach otworzył lokal mimo obostrzeń. Przyszli klienci, policja i sanepid [WIDEO, ZDJĘCIA]

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close