RegionWiadomość dnia

Rada nadzorcza Parku Śląskiego odwołana. Kiedy będzie nowy prezes? [WIDEO]

Ciąg dalszy porządków w Parku Śląskim. Zarząd województwa śląskiego odwołał pięć osób, które wchodziły w skład rady nadzorczej Parku Śląskiego. 11 stycznia mija też termin zgłoszeń na stanowisko nowego prezesa. Wcześniej z tą funkcją pożegnała się Aneta Moczkowska.

 

Kto biegał na golasa krzycząc SZCZĘŚLIWEGO NOWEGO ROKU? I kto strzela do dzików jak do tarczy? Zobaczcie nowe TOP 5 SILESIA FLESZ!

– Skład nowej rady nadzorczej Parku Śląskiego zostanie przedstawiony opinii publicznej do piątku tego tygodnia. Rada nadzorcza podejmie decyzje, co do wyboru nowego prezesa Parku Śląskiego – mówi Michał Fijałkowski, Urząd Marszałkowski w Katowicach.

 

Urząd Marszałkowski nie zdradza na razie, kto znajdzie się w radzie nadzorczej oraz ile osób ubiega się o stanowisko prezesa Parku Śląskiego. Nie chce też wyjaśniać, dlaczego zarząd województwa zdecydował się odwołać radę, tłumacząc, że ten skorzystał ze swoich uprawnień.

(Paweł Jędrusik)

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close