AlarmRegion

Rozliczyła PIT w Sosnowcu. Teraz ma nową toyotę aygo

To na pewno był szczęśliwy dzień dla pani Urszuli, która odebrała od sosnowieckiego urzędu nową toyotę aygo. To nagroda za to, że rozliczyła swój podatek właśnie w tym mieście.

 

Zapraszamy na kryminalne śniadanie w TVS!

Loteria zorganizowana przez Gratifica Sp. z o.o. Sp. k. z siedzibą w Łodzi przy współudziale Urzędu Miasta Sosnowca to jeden ze sposobów miasta na przyciągnięcie nowych, ale i zatrzymanie obecnych mieszkańców, pozytywnie przyczyniając się do trendów demograficznych oraz pokazując, że warto płacić podatki właśnie w Sosnowcu.

W losowaniu nagrody głównej oraz nagród dodatkowych mógł wziąć udział każdy mieszkaniec Sosnowca, który na dzień 31 grudnia 2019 roku wskazał nasze miasto jako miejsce zamieszkania oraz rozliczył podatek dochodowy w sosnowieckim Urzędzie Skarbowym. Oprócz Toyoty Aygo można było wygrać jeden z pięciu voucherów rowerowych o wartości 2000 zł każdy oraz tablety – pięć, każdy o wartości 650 zł.

W sumie w tegorocznej edycji udział wzięło 3687 osób. – Dziękuję wszystkim, którzy wzięli udział w loterii. W związku z pandemią musieliśmy zmieniać terminy, ale najważniejsze, że całą akcję udało się ponownie przeprowadzić. Pamiętajmy, że płacenie podatków na terenie miasta daje pewność, że część środków wróci do nas w postaci inwestycji w najbliższe otoczenie mieszkańca – podkreśla Arkadiusz Chęciński, prezydent Sosnowca.

Najwięcej szczęścia w tegorocznym losowaniu miała pani Ula. – Radość ogromna. Inicjatywa bardzo fajna, postanowiliśmy z mężem, że weźmiemy udział i się udało – mówiła z uśmiechem szczęśliwa zwyciężczyni. – Powiem szczerze, że przymierzaliśmy się do zakupu właśnie Toyoty Aygo. Moja wysłużona Toyota Yaris ma już swoje lata i mieliśmy ją zamienić, ale jak widać los podjął decyzję za nas – dodała mieszkanka Sosnowca.

Źródło i foto: Sosnowiec.pl

PRZECZYTAJ KONIECZNIE

Rekordowa frekwencja w Koszarawie! Gmina spod Żywca dostanie obiecany wóz strażacki [WIDEO]

PRZERAŻAJĄCE!!! Bomby atomowe wymierzone w Katowice i Gliwice! Miast na liście jest więcej!

Najlepsi studenci z WST zasilą Beskidzkie Centrum Onkologiczne. List intencyjny już podpisany!

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close