RegionWiadomość dnia

Ruda Śląska: Ogromna plantacja marihuany zlikwidowana [FOTO]

Chyba faktycznie ociepla się nam klimat. Niedawno policja pod Bydgoszczą namierzyła potężną, 4-hektarową plantację marihuany, rosnącą pod gołym niebem. Teraz na trop kolejnej wpadli policjanci z Rudy Śląskiej.

 

 

Nie chcecie by Wasze dzieci zamieniły się w wirtualne zombie? Zobaczcie koniecznie najnowszy odcinek TOP 5 Silesia Flesz!

W odróżnieniu od plantacji pod Bydgoszczą, ta zlikwidowana w Rudzie Śląskiej rosła sobie na granicy rudzkich dzielnic Chebzie i Ruda, w jednej z hal magazynowych. Kryminalni zabezpieczyli 391 krzewów konopi, oraz profesjonalny sprzęt do uprawy.

 

Obecnie śledczy z rudzkiej komendy wyjaśniają okoliczności tej sprawy. Sprawdzają m.in. gdzie trafiały środki odurzające. Zatrzymano 35-letniego właściciela plantacji, który decyzją sądu został tymczasowo aresztowany.

Przypomnijmy, że za uprawę konopi grozi kara do 3 lat więzienia, a gdy przedmiotem przestępstwa jest uprawa mogąca dostarczyć znacznej ilości narkotyków, za kraty można trafić nawet na 8 lat.

 

źródło: KMP Ruda Śląska
redakcja: Wojtek Żegolewski
Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close