AlarmRegion

Rybnik: Dzisiejszy Jarmark Staroci odwołany!

Z powodu obostrzeń, związanych z aktualną sytuacją epidemiologiczną i znalezieniem się Rybnika w tzw. czerwonej strefie”, zaplanowany na dziś Jarmark Staroci i Rękodzieła nie odbędzie się.

 

 

Zapraszamy na kryminalne śniadanie w TVS!

O nowym terminie odbywającego się na deptaku jarmarku poinformujemy, jak tylko będzie to możliwe – czytamy na stronie UM Rybnik.

Jarmark staroci miał odbyć się w sobotę, 8 sierpnia. Miesiąc w miesiąc ściąga do Rybnika rzesze miłośników szperania w zakurzonych skarbach i coraz więcej sprzedawców nie tylko z całego regionu, ale i z Polski. Niestety, mimo iż przez epidemię koronawirusa 5 kolejnych edycji targu staroci się nie odbyło – to przerwa potrwa dłużej. Targ staroci w Rybniku zaplanowany na 8 sierpnia został bowiem odwołany. Rybnik znalazł się na liście tzw. czerwonych powiatów, czyli tych, gdzie nowych zakażeń COVID-19 jest najwięcej i gdzie od soboty, 8 sierpnia wchodzą w życie nowe obostrzenia.

 

O rybnickim jarmarku staroci pisaliśmy także tutaj:

Rybnik: Wraca Jarmark Staroci. Przez koronawirusa nie funkcjonował 5 miesięcy

 

źr. UM Rybnik

PRZECZYTAJ KONIECZNIE

Koronawirus w Polsce: Padł kolejny rekord! Ponad 800 nowych przypadków! 13 osób nie żyje

Śląskie: Koronawirus w jednej z restauracji McDonald’s! Klientów szuka sanepid

Bytom: Zwiększone kontrole w sklepach, galeriach handlowych i komunikacji miejskiej

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close