AlarmRegionWiadomość dnia

Śląskie: Koronawirus w jednej z restauracji McDonald’s! Klientów szuka sanepid

Sanepid z Dąbrowy Górniczej poszukuje klientów restauracji sieci McDonald’s przy ulicy Katowickiej którzy pomiędzy 27 lipca a 2 sierpnia byli jej klientami. Mają zgłaszać się wyłącznie ci, którzy obserwują u siebie objawy zakażenia koronawirusem.

 

 

Kto chciał wyrolować górników i dlaczego? TOP 5 Silesia Flesz
PREMIERA TOP 5 Silesia Flesz w każdą niedzielę o 19.50!

Należy kontaktować się telefonicznie ( (32) 727 58 71 i (32) 727 58 72, a także komórkowego – 536 746 412) luba za pomocą wiadomości email sekretariat@pssedg.pl.

W piątek, 7 sierpnia Ministerstwo Zdrowia poinformowało o rekordowych 809 nowych zakażeniach koronawirusem. Najwięcej po raz kolejny w województwie śląskim bo aż 259 w tym 74 przypadki z Rybnika, 19 z Rudy Sląskiej i 11 z Jastrzębia Zdroju.

Tuż za Śląskiem jest małopolska ze 144 przypadkami. W województwie opolskim odnotowano dziś 26 nowych przypadków a Łódzkim 46. Niestety, są też kolejne ofiary koronowirusa zmarło 13 osób. Od początku pandemii zarażonych zostało już ponad 50 tysięcy osób.

PRZECZYTAJ KONIECZNIE

Rusza KONKURS „Historyczna Pocztówka z Wakacji – 100 nagród na 100 lecie Powstań Śląskich”

Koronawirus na Śląsku: Już połowa gości z wesela pod Pszczyną ma koronawirusa

Bon Turystyczny 2020: Coraz więcej miejsc wypoczynku w bazie Polskiego Bonu Turystycznego

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close