RegionWiadomość dnia

Świętochłowice: grafficiarze zatrzymani na gorącym uczynku

Dzięki policjantowi z chorzowskiej drogówki mundurowi ze Świętochłowic zatrzymali graficiarzy, którzy pomalowali sprayem elewację jednego z budynków przy ulicy Jodłowej.

 

 

Zapraszamy na kryminalne śniadanie w TVS!

Policjant po służbie zawiadomił oficera dyżurnego, a następnie wspólnie z interweniującymi zatrzymał wandali. Dalsze czynności z mężczyznami przeprowadzą śledczy ze świętochłowickiej komendy.

Wczoraj po 22.00 chorzowski policjant będąc na spacerze ze swoim psem, dostrzegł wandali, którzy sprayem dewastowali elewację jednego z budynków przy ul. Jodłowej w Świętochłowicach. Natychmiast powiadomił dyżurnego miejscowej komendy, który skierował na miejsce patrole.

Na widok zbliżających się radiowozów mężczyźni zaczęli uciekać. Chorzowski policjant dołączył do mundurowych i wraz z nimi ruszył w pościg za wandalami. Dzięki rysopisom sprawców przekazanym przez niego, zaledwie po kilku minutach wszyscy zostali zatrzymani i trafili do policyjnego aresztu.

Źródło i foto: KMP w Chorzowie

PRZECZYTAJ KONIECZNIE

Koronawirus w Polsce: Padł kolejny rekord! Ponad 800 nowych przypadków! 13 osób nie żyje

Śląskie: Koronawirus w jednej z restauracji McDonald’s! Klientów szuka sanepid

Bytom: Zwiększone kontrole w sklepach, galeriach handlowych i komunikacji miejskiej

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close