KategoriaRegionWiadomość dnia

Rybnik: Tajemnicza śmierć mężczyzny. Ciało znaleziono przy centrum handlowym

Mężczyznę znaleziono obok jednego z centrów handlowych w Rybniku około 5 rano. Policjanci i przybyły na miejsce lekarz potwierdzili zgon denata. Są pewne hipotezy co mogło się wydarzyć przy ul. Raciborskiej w Rybniku.

Wieczór zbrodni z serialem „Prawo i Porządek” w TVS

Rybnicka prokuratura wszczęła śledztwo w tajemniczej sprawie. Dzisiaj (09.06) około godziny 5:00 policjanci znaleźli mężczyznę leżącego przy elewacji centrum handlowego przy ul. Raciborskiej. Przybyły na miejsce lekarz potwierdził zgon, jak ustalili mundurowi 20-latka. Są wstępne podejrzenia, co mogło się wydarzyć. Jedna z osób, która zgłosiła sprawę na łamach Radia 90 napisała, że mężczyzna próbował zejść po elewacji, jednak jej elementy oderwały się, a na końcu leżały obok ciała. To może oznaczać nieszczęśliwy wypadek, ale pytanie co mężczyzna robił na budynku centrum handlowego o 5 rano, albo wcześniej w nocy.

Policja na razie nie potwierdza hipotezy słuchacza. Jak zwykle w takich sprawach trwają czynności ustalające śmierć denata. Rybnicka prokuratura bada sprawę, więc najpewniej za jakiś czas, więcej szczegółów tej tajemniczej sprawy może wyjsć na jaw.

PRZECZYTAJ KONIECZNIE

Ostra sytuacja z koronawirusem na Śląsku! 12 kopalni zamkniętych [PEŁNA LISTA] Coraz więcej zakażonych!

NOWY REKORD przypadków koronawirusa! Znowu najwięcej na Śląsku! [KORONAWIRUS 8.6.2020]

Kaniów wygląda jak po bitwie! Mieszkańcy i służby sprzątają zniszczenia po trąbie powietrznej

źródło: Radio 90

red: B. Bednarczuk
Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close