AlarmKrajRegion

Samochód wpadł do Zalewu Kamieńskiego! Służby: w środku mogły być trzy osoby!

Trwa akcja ratunkowo – poszukiwawcza po tym, jak samochód osobowy wpadł do kanału portowego Zalewu Kamieńskiego! W środku zdaniem służb, które prowadzą akcję – mogły znajdować się trzy osoby.

 

 

Zimowa nuda? Nie z TVS! Sprawdź nasze serialowe HITY!

Groźne zdarzenia miało miejsce w niedzielę, 28 lutego w Dziwnowie, w województwie zachodniopomorskim. Do Zalewu Kamieńskiego wjechało auto. Samochód wpadł do wody w rejonie skrzyżowania ul. Szosowej i Wybrzeża Kościuszkowskiego.

Auto wjechało od ulicy Szosowej, przecięło ulicę Wybrzeża Kościuszkowskiego, parking i wpadło z impetem do wody. Wg relacji naocznych świadków, a samochodzie mogły znajdować się trzy osoby.

Natychmiast na miejsce zadysponowano służby do akcji ratunkowej. Biorą w niej udział strażacy z kilku zastępów oraz specjalna grupa wodno – nurkowa. Jak informuje portal dziwnow.net, około 15.00 zlokalizowano pod wodą samochód, który wpadł do zalewu w Dziwnowie. Na miejsce ściągnięto też specjalny dźwig, którym auto będzie wyciągane z wody. Na miejscu jest także pogotowia ratunkowe oraz policja, które całe miejsce zdarzenia zabezpiecza. Do akcji włączono też echosondy oraz podwodnego drona.

Akcję, która wciąż trwa – utrudnia niewielka przejrzystość w miejscu poszukiwań.

 

 

źródło: Polsat News, dziwnow.net
red: W. Żegolewski

PRZECZYTAJ KONIECZNIE

Aż 5 różnych szczepów koronawirusa na Śląsku! Jest też wariant brytyjski!

Metropolitalna spalarnia śmieci w końcu powstanie? GZM chce, żeby sąd zajął się unieważnieniem uchwały przez wojewodę

Nie wszystko można streamować w sieci. 18-latek pokazał o wiele za dużo!

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close