AlarmKrajRegion

Ściągnął spodnie na rynku i zrobił kupę. Potem jeszcze poprawił

Jeden incydent kałowy za drugim i to w samym centrum miasta! Służby są bezradne, bo mężczyzna, który już raz zrobił kupę na rynku i został za to ukarany jest typowym przykładem na prawdziwość powiedzenia, że sprawca zawsze wraca na miejsce zbrodni – bo wrócił na rynek i znowu ściągnął spodnie i…

 

 

Czytaj także: Kobiety PSYCHOFANS i protest pod sądem. Chcą odzyskać swoich facetów!

Bulwersującą sprawę opisał Super Express. Na rynku w Nowym targu nie tylko odchody gołębi stanowią problem. Bo o ile gołębie można zrozumieć, to dorosłego człowieka raczej już trudno. A to właśnie 37-latek na oczach wszystkich, na nowotarskim rynku ściągnął spodnie i załatwił się! Incydent kałowy – bo tak mieszkańcy prześmiewczo zdarzenie opisują w mediach społecznościowych – stał się jednak przedmiotem całkiem poważnego postępowania policji z Nowego Targu.

Jak mówi na łamach Super Expressu rzeczniczka KPP w Nowym Targu, sprawa jest o tyle bulwersująca, że mężczyzna na rynku kupę zrobił już nie raz, a dwa razy! Pierwszy incydent miał miejsce w miniony poniedziałek. 37-latek jakby nigdy nic ściągnął spodnie, przyjął pozę „na skoczka narciarskiego” i siup! – wypróżnił się na płytę rynku. Kiedy zakładał spodnie, zbulwersowani mieszkańcy zadzwonili po policję. Ta – jak relacjonuje Dorota Garbacz, rzecznik prasowa KPP w Nowym Targu, delikwenta złapała i ukarała mandatem. Okazało się, że 37-latek to osoba bez stałego miejsca zamieszkania. Oprócz mandatu musiał po sobie posprzątać, wlepiono mu też karę dodatkową – prace społeczne.

Na niewiele to się jednak zdało, bo kilka dni później ten sam mężczyzna znowu przyszedł na rynek, i znowu zrobił na nim kupę! Mimo tego, że w centrum Nowego Targu są ogólnodostępne i bezpłatne toalety! Sprawą znowu zajmuje się policja. A mieszkańcy zastanawiają się, czy będzie kolejne „podejście”.

 

źródło: Super Express
Image by Alexas_Fotos from Pixabay
red: W.Żegolewski

PRZECZYTAJ KONIECZNIE

Brak porozumienia związków górniczych i rządu. W poniedziałek decyzja w sprawie dalszych działań

Śmiertelny wypadek w Rachowicach! Drzewo zgniotło BMW

Koniec budowy tunelu na DK 94 w Sosnowcu coraz bliżej! [WIDEO]

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close