Oglądaj w TVSRegion

Seriale kryminalne w TVS! Oglądaj „Napisała: Morderstwo” i „Prawo i Porządek”

Lubisz seriale kryminalne? W TVS możesz oglądać „Napisała: Morderstwo” i „Prawo i Porządek: Zbrodniczy zamiar” w paśmie porannym i wieczornym!

Seriale kryminalne na antenie TVS można oglądać w dwóch pasmach – porannym i wieczornym. Serial „Napisała: Morderstwo” emitowany jest od poniedziałku do czwartku o 8:00 i 21:25. „Prawo i Porządek” można oglądać od poniedziałku do czwartku o 9:00 i 20:20.

Złap trop i dołącz do śledztwa w TVS!

Napisała: Morderstwo

Jessica Fletcher (w tej roli Angela Lansbury) jest emerytowaną nauczycielką angielskiego. Po niespodziewanej śmierci męża, wdowa mieszkająca samotnie w starym, wiktoriańskim domu prowadzi spokojne życie. Bohaterka stara się pogodzić ze śmiercią męża, pisząc powieści kryminalne. Życie wdowy ulega zmienia, gdy krewny przesyła wydawnictwu jeden z jej manuskryptów, który okazuje się bestsellerem. Jessica nie tylko z pasją tworzy powieści kryminalne, ale też rozwiązuje zawikłane morderstwa…

Prawo i Porządek: Zbrodniczy zamiar

Studium zbrodni od środka, możliwość zajrzenia w umysł mordercy i zaskakujące motywy zbrodni – to codzienność pracy nowojorskich detektywów. Choć niejedna sprawa jest skomplikowana, oni nie poddają się i zrobią wszystko, by ją rozwikłać. Dzięki serialowi można pójść krok w krok za mordercą.

Odcinki serialu w dużej mierze powstawały na bazie prawdziwych zbrodni.

Sprawdź, dlaczego nasi prowadzący lubią seriale!

Seriale kryminalne w TVS – złap trop i dołącz do śledztwa!

Chcesz być na bieżąco ze wszystkimi nowościami? Śledź TVS na Facebooku i na Instagramie!

Facebook Instagram

Marlena Borczyk

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close