KrajRegion

To w końcu zamknięte czy otwarte wyciągi narciarskie w Polsce? Wicepremier Gowin mówi coś niespodziewanego!

W rozmowach z branżą narciarską wypracowaliśmy protokół sanitarny, który jeszcze dziś skonsultujemy z GIS – poinformował wicepremier, minister rozwoju, pracy i technologii Jarosław Gowin.

 

 

Gwiazda Szeryfa – serialowa nowość tylko w Telewizji TVS!

„W dobrych, rzeczowych rozmowach z branżą narciarską wypracowaliśmy protokół sanitarny, który jeszcze dziś skonsultujemy z @GIS_gov. Wygląda na to, że wkrótce będziemy mogli ogłosić dobre wieści dla narciarzy” – napisał na Twitterze wicepremier Jarosław Gowin.

O wypracowanym porozumieniu poinformowały też Tatry Super Ski:

Po konsultacjach z naszymi ekspertami i zapoznaniu się z projektami rozporządzeń, udostępnionymi przez rządzących w sobotę, wypracowaliśmy wspólne stanowisko aby ratować sezon zimowy w tym roku. Argumenty za otwarciem branży narciarskiej, jak również szczegółowe pytania dotyczące przedstawionych projektów omówiliśmy podczas konferencji z premierem Jarosławem Gowinem, ministrem Andrzejem Gutem-Mostowym i dyrektorami Dominikiem Borkiem i Rafałem Szlachtą, która odbyła się w dniu dzisiejszym o godz.12.00. Wraz z Ministerstwem Rozwoju, Pracy i Technologii wypracowaliśmy kompromis, tak żeby branża narciarska w ostrym reżimie sanitarnym, bezpiecznym dla naszych narciarzy i snowboardzistów mogła ruszyć. Już jutro powinniśmy znać ostateczny kształt wytycznych dla ośrodków narciarskich, czekamy na ostateczną akceptację GIS.

 

Źródło: RMF24.pl

PRZECZYTAJ KONIECZNIE

Ferie zimowe skumulowane, wyciągi narciarskie zamknięte! Dla wielu to może być koniec!

Właściciele wyciągów i hoteli w Beskidach zdruzgotani decyzją rządu ws. ferii i zamknięcia wyciągów

Rząd odmraża gospodarkę. Otwarcie całego sektora handlowego od 28 listopada

 

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close