AlarmRegion

Siemianowice: Pobił, skopał i zabił matkę. Zamiast po pogotowie, zadzwonił po księdza [NOWE FAKTY]

Zabił swoją matkę i zamiast po karetkę zadzwonił po księdza. Mieszkaniec Siemianowic Śląskich został zatrzymany na gorącym uczynku. Zamiast pomocy sprawca chciał, żeby udzielono jego matce ostatniego namaszczenia.

 

 

Silesia Flesz w TVS od poniedziałku do piątku: 16.00, 17.45, 20.00 i 23.00


-Ustalono, iż mężczyzna przyszedł do swojej matki. Pokłócił się z nią, później zaczął ją bić i kopać. Kazał leżeć jej w łóżku. Następnie z niewiadomych przyczyn podszedł do niej, zadał kilka ciosów nożem w szyję, a po tym zadzwonił po księdza – mówi sierż. szt. Krzysztof Toporek, KMP w Siemianowicach Śląskich.

To ksiądz wezwał policję. Funkcjonariusze, którzy przybyli na miejsce, zobaczyli zakrwawione ciało i łóżko. 73-letniej kobiety nie dało się już uratować. Jej 48-letni syn został zatrzymany. Nie był pijany i nie widniał w policyjnych kartotekach. W trakcie przesłuchania przyznał się do winy. Został aresztowany tymczasowo na 3 miesiące.

 

autor: Łukasz Kądziołka

PRZECZYTAJ KONIECZNIE

Zabójca policjanta z Raciborza jest w szpitalu w Rybniku. Ma dostać trzy zarzuty [WIDEO]

Na Śląsk dotarły kolejne dostawy szczepionek. Punkty Szczepień Masowych pracują pełną parą

Bogatsi za żłobek w Katowicach nie zapłacą więcej? Wojewoda mówi, że to niekonstytucyjne

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close