AlarmRegionWiadomość dnia

Silny wiatr i wichury na Śląsku w Wielkanocny Poniedziałek! Jest ostrzeżenie IMGW na 5 kwietnia

Nawet jeśli ktoś Was dzisiaj solidnie obleje – jak to na Lany Poniedziałek przystało -t o szybko wyschniecie. Wiatr wieje bowiem dzisiaj z dużą prędkością. IMGW wydał ostrzeżenie przed silnym wiatrem dla woj.śląskiego na poniedziałek, 5 kwietnia.

 

 

Silesia Flesz w TVS od poniedziałku do piątku: 16.00, 17.45, 20.00 i 23.00

Jak ostrzega Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej – w poniedziałek, 5 kwietnia porywy wiatru przekraczać mogą nawet 80 kilometrów na godzinę. IMGW wydał ostrzeżenia przed silnym wiatrem dla województwa śląskiego, a także dla zachodniopomorskiego, opolskiego i dolnośląskiego. Silny wiatr wiał będzie cały dzień z zachodu i południowego zachodu.

Biuro Prognoz Meteorologicznych IMGW-PIB w Krakowie ostrzega przed silnym wiatrem na obszarze województwa śląskiego 5 kwietnia od godz. 10:30 do godz. 23:00. Prognozuje się wystąpienie wiatru o średniej prędkości od 25 km/h do 35 km/h, w porywach do 80 km/h, z południowego zachodu i zachodu.

Służby proszą o zachowanie ostrożności – ostrzeżenie jest bowiem pierwszego stopnia, a taki poziom oznacza możliwość wystąpienia zjawisk, zagrażających naszemu bezpieczeństwu.

 

źródło: IMGW
red: W.Żegolewski

PRZECZYTAJ KONIECZNIE

Wciąż bardzo zła sytuacja pandemiczna na Śląsku. Ponad 3800 zakażeń, pogotowie jeździ głównie do covidu

Święta w maseczkach i w dystansie. Pandemia skurczyła Wielkanoc do minimum [WIDEO]

Płonął jak żywa pochodnia! Policjanci ugasili płonącego człowieka! [FOTO]

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close