Region

„Śląsk murem za Nubią i Kamilem S.”. Będzie manifestacja w Mysłowicach!

W najbliższą sobotę w Mysłowicach ma odbyć się happening, którego uczestnicy chcą zbierać podpisy w sprawie powrotu zwierzęcia do swojego opiekuna – poinformował portal Mysnet.pl.

Zapraszamy na kryminalne śniadanie w TVS!

Od kilku tygodni puma Nubia jest chyba najpopularniejszym zwierzęciem w kraju. 10 lipca podczas próby odebrania jej właścicielowi przez pracowników poznańskiego ZOO, pan Kamil uciekł ze zwierzęciem do lasu. Szukała go policja. Dopiero dwa dni później mężczyzna sam zgłosił się na policję. Natomiast puma Nubia trafiła do ogrodu zoologicznego w Chorzowie.

Opinie w sprawie Nubii są podzielone. Jedni uważają, że zwierzę powinno wrócić do swojego opiekuna, inni natomiast – że to nie jest odpowiednie miejsce dla dzikiego kota. Pan Kamil zapowiedział walkę o odzyskanie Nubii.

W sobotę, 15 sierpnia przyjedzie do Mysłowic i weźmie udział w happeningu organizowanym przy skwerze obok urzędu miasta. Podczas spotkania będzie można podpisać listy poparcia w sprawie powrotu Nubii do pana Kamila. Happening rozpocznie się o godz. 16.00.

Źródło: Mysnet.pl

PRZECZYTAJ KONIECZNIE

Około 250-u pracowników PG Silesia straci pracę w ramach zwolnień grupowych [WIDEO]

Nielegalne wyścigi w Katowicach. Policja skontrolowała prawie 400 samochodów [WIDEO]

Śląsk: Sanepid szuka uczestników mszy oraz osób, które podróżowały pociągami [COVID-19]

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

2 thoughts on “„Śląsk murem za Nubią i Kamilem S.”. Będzie manifestacja w Mysłowicach!”

  1. Czytaliscie wyrok ???
    Puma została zabrana prawomocnym wyrokiem sądu a uzasadnienie to: Kamil prowaził fikcyjna działanosc cyrkową,nie szkolił zwierzecia do płatnych pokazów tylko organizował ……BEZPLATNE AKCJE HARYTATYWNE !!!

    https://www.youtube.com/watch?v=qRWfTqwwf9k

    Hejt i negatywne komentarze sa spowodwowane czesto kłamiliwymi artykułami i ukazywaniu Kamila w złym świetle.Sprawa ma tez drugie dno. Kamil nieco obnażył jak dziłaja organizacje ktora powinny bronić zwierzat a naprawde tylko juz na nich zarabiją i obecnie koń chory z widocznym kalectwem jest drozszy od konia zdrowego ,a fundacje wywozą takie zwierzeta za granice by tam organizowąc zbiórki na ich operacje a pieniadze w wiekszosci trafiaja do ich kieszeni. A takich fundacji jest u nas kilka i im się to nie spodobało …

  2. Nubia powinna wrućić do Kamila do swojego domu .Zoo w Chorzowie oddajćie Nubi wolność niech wrući do domu .Prośimy sąd o ułaskawienie aby miał serce dla dla Numbi i ułaskawił

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close