RegionWiadomość dnia

Śląskie: 12-latka urodziła dziecko. Chce ją przesłuchać prokuratura

Prokuratura chce przesłuchać 12-latkę, która kilka tygodni temu urodziła dziecko!

 

 

TOP 5 SILESIA FLESZ sprawdza, kto wyleciał z partii za start w wyborach!

TOP 5 Silesia Flesz – premiera w niedzielę 19:50 w Telewizji TVS


Przypomnijmy, bulwersująca sprawa z siłą bomby atomowej wybuchła w woj.śląskim w lipcu tego roku. W jednym ze szpitali w Bielsku-Białej 12-letnia dziewczynka urodziła dziecko!

Śląskie: Jak to możliwe?! 12-latka urodziła dziecko!

Informacja, którą jako pierwsze podało Radio Bielsko, lotem błyskawicy obiegła region, zainteresowały się nią także organa ścigania. Ruszyło w tej sprawie postępowanie. Śledczy prowadzący sprawę, dotyczącą ciąży 12-letniego dziecka, chcą dziewczynkę przesłuchać.

Na razie nikomu w sprawie 12-latki, która urodziła dziecko w Bielsku-Białej nie przedstawiono zarzutów. Zgodnie z obowiązującą procedurą, 12-latka musi być przesłuchana przed sądem i o takie przesłuchanie wniosek złożyła prokuratura. Śledczy czekają na termin posiedzenia sądu.

Wiadomo, że w sprawie przesłuchana została już matka 12-letniej dziewczynki. Prokuratura nie ujawnia jednak szczegółów z przesłuchania. Wiadomo jedynie, że prokuratura rejonowa Bielsko-Biała Północ prowadzi w tej sprawie śledztwo dotyczące doprowadzenia do obcowania płciowego z małoletnią pokrzywdzoną w wieku 12 lat. Grozi za to od 2 dl 12 lat więzienia.

Zawiadomienie o możliwości popełnienia przestępstwa w t ej sprawie do prokuratury złożył sąd rodzinny, kiedy jeszcze 12-latka była w ciąży. Dziewczynka była bowiem pod opieką sądu rodzinnego, dlatego ten organ zaalarmował śledczych.

Śledztwo ruszyło jeszcze przed rozwiązaniem ciąży. 12-latka urodziła dziecko w szpitalu w Bielsku-Białej w lipcu tego roku. Dziecko to chłopczyk, jak mówią lekarze – na świat przyszedł zdrowy.

 

PRZECZYTAJ KONIECZNIE

Ale masakra! [WIDEO] 23-latek zignorował czerwone światło. Nie żyje 25-latka

Kto będzie nowym prezydentem Gliwic? Zygmunt Frankiewicz po 26 latach chce do senatu!

Marsz Równości w Katowicach już w sobotę, 7 września!

źródło: RMF FM
Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close