Region

Śląskie: Chciała się zabić, bo miała problemy z chłopakiem. Policjanci uratowali 21-latkę

Gdyby nie policjanci ze Świętochłowic, mogłoby dojść do tragedii. Funkcjonariusze uratowali życie 21-letniej dziewczyny. Ta chciała skoczyć z wiaduktu, bo miała problemy z partnerem.

 

Ruszcie tropem zbrodni w TVS!

W miniony piątek, przed godz.19.00, oficer dyżurny policji w Świętochłowicach odebrał zgłoszenie o osobie znajdującej się na wiadukcie, która miała przejść za barierki zabezpieczające. Na miejsce pojechał patrol mundurowych. Po dotarciu na ulicę Chorzowską, funkcjonariusze zauważyli młodą kobietę. Dziewczyna stała za barierkami wiaduktu biegnącego nad torowiskiem kolejowym. Mundurowi nie mieli wątpliwości, że desperatka zamierza skoczyć. Każda minuta była ważna. Dlatego policjanci nie zwlekali ani chwili. Wykorzystali moment nieuwagi dziewczyny i podbiegli do niej. W ostatniej chwili ją złapali, a następnie ściągnęli z mostu.

21-latka była roztrzęsiona, a swoje zachowanie tłumaczyła problemami z partnerem. Na szczęście nie doznała żadnych obrażeń. Policjanci zaopiekowali się nią, do przyjazdu załogi pogotowania ratunkowego. Dzięki zdecydowanej reakcji świętochłowickich policjantów nie doszło do tragedii. Młoda kobieta trafiła pod właściwą opiekę. Jej życiu i zdrowiu już nic nie zagraża.

PRZECZYTAJ KONIECZNIE

Zasady funkcjonowania placówek oświatowych i żłobków [AKTUALIZACJA 25.05.2020]

Koszmar w Rybniku! Matka wyrzuciła 11-miesięczne dziecko oknem! W jakim jest stanie?

Landrynki wciąż uziemione. WIZZ AIR wydłuża zawieszenie lotów do i z Polski

 

źr. Śląska Policja

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close