AlarmRegion

Śląskie: Dosłownie zmiótł kobietę z pasów! Policja pokazuje przerażające WIDEO

Śląska policja wrzuciła do sieci naprawdę przerażające wideo! Z pasów dla pieszych nadjeżdżający samochód dosłownie zmiótł przechodzącą przez jezdnię kobietę, jak szmacianą lalkę! O zgrozo – koszmarny wypadek miał miejsce naprzeciwko komendy policji!

 

 

TOP 5 SILESIA FLESZ: Prohibicja w Katowicach i czy to UFO rozwaliło Rudę Śląską?
TOP 5 Silesia Flesz – premiera w każdą niedzielę o 19:50 w Telewizji TVS

Na ul. Kościuszki w Myszkowie na wysokości budynku Komendy Powiatowej Policji w Myszkowie doszło do potrącenia pieszej. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że 64-letni kierujący Volkswagenem Golfem potrącił 74-letnią myszkowiankę, która przechodziła przez jezdnię na oznakowanym przejściu dla pieszych.

Świadkiem tego zdarzenia był sierż. sztab. Marcin Piskorski, który w tym czasie na policyjnym parkingu wykonywał czynności procesowe związane z uszkodzeniem pojazdu. Gdy mundurowy zauważył co się stało, od razu przystąpił do udzielenia pierwszej pomocy potrąconej kobiecie. Policjant kontynuował pomoc przedmedyczną do czasu przyjazdu załogi pogotowia. Ranna piesza została przetransportowana do szpitala. Teraz mundurowi szczegółowo wyjaśnią szczegóły i okoliczności tego wypadku.

źródło: KPP Myszków
red: W.Żegolewski

PRZECZYTAJ KONIECZNIE

SZOK i NIEDOWIERZANIE! 40 tysięcy to najwyższe chorobowe wypłacone na Śląsku! [RAPORT]

[APEL O POMOC] Mała Julka urodziła się bez kości w nóżkach! Potrzebuje pilnej operacji!

Katowice: Rusza budowa nowego biurowca. To Silesia for Business [ZDJĘCIA, WIDEO]

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close