AlarmRegionWiadomość dnia

Śląskie: Kobieta wyleciała w powietrze jak z katapulty! WIDEO z potrącenia mrozi krew w żyłach!

Okropny wypadek w Zawierciu! Przechodzącą przez jezdnię kobietę – prawdopodobnie w niedozwolonym miejscu – uderzył samochód. Siła potrącenia była tak duża, że kobieta wyleciała w powietrze jak z katapulty!

 

 

TOP 5 Silesia Flesz: Górnicy szykują najazd na Warszawę!
TOP 5 Silesia Flesz – premiera w każdą niedzielę o 19:50 w Telewizji TVS

O wypadku poinformował serwis www.zawiercie112.pl. Potrącenie pieszej miało miejsce w Zawierciu w niedzielę, 23 lutego około godziny 11.00. Ze wstępnych i wciąż nieoficjalnych informacji wynika, że kobieta przechodziła przez jezdnię ulicy Piłsudskiego w niedozwolonym miejscu.

Na wideo widać, jak nadjeżdżające auto uderza w kobietę. Siła uderzenia sprawia, że piesza wylatuje dosłownie w powietrze. Samochód z trudem zatrzymuje się kilkadziesiąt metrów dalej.

Potrącenie pieszej na ulicy Piłsudskiego w Zawierciu

?#PILNEPotrącenie pieszej w Zawierciu, przechodziła w niedozwolonym miejscu.Do wypadku doszło kilka minut przed godziną 11 w Zawierciu na ulicy Piłsudskiego. Kobieta została potrącona przez samochód osobowy. Jak wynika z pierwszych ustaleń pracujących na miejscu wypadku policjantów, kobieta przechodził przez ulicę Piłsudskiego w niedozwolonym miejscu.Poszkodowaną z obrażeniami ciała pogotowie zabrało do szpitala. Policjanci ustalają teraz wszystkie szczegóły wypadku.Film otrzymaliśmy od internauty. Prezentujemy go ku przestrodze…

Opublikowany przez Zawiercie112 Niedziela, 23 lutego 2020

Potrącona kobieta trafiła natychmiast karetką do szpitala. Na razie nie wiadomo jakie odniosła obrażenia. Policja ustala teraz wszelkie okoliczności tego zdarzenia.

-Film otrzymaliśmy od internauty. Prezentujemy go ku przestrodze… – piszą prowadzący serwis www.zawiercie112.pl.

 

źródło: Zawiercie 112
red: W.Żegolewski
Image by Republica from Pixabay

PRZECZYTAJ KONIECZNIE

Śląskie czeka zakaz palenia węglem? Przepisy uchwały antysmogowej do zaostrzenia jeszcze w tym roku!

Śląskie: CO TU SIĘ STAŁO??? Bus zawisł nad przepaścią! ZDJĘCIA z wypadku!!!

Podwyżki dla górników w PGG stały się faktem. Porozumienie związków z zarządem podpisane

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close