Region

Śląskie: „Konfrontacja” 25-latka z pociągiem. Lądował śmigłowiec LPR

Goczałkowice. 25-latek został potrącony przez przejeżdżający przez stację pociąg. Nie obyło się bez interwencji pogotowia lotniczego. Mężczyzna przytomny, lecz z licznymi złamaniami i obrażeniami wewnętrznymi, został przetransportowany do szpitala.

 

TOP 5 Silesia Flesz: Namawiamy pingwiny z chorzowskiego ZOO na pączkoburgera 😉
TOP 5 Silesia Flesz – premiera w każdą niedzielę o 19:50 w Telewizji TVS

Do zdarzenia doszło 26 lutego, około godz. 22.50 w pobliżu przejścia kolejowego dla pieszych przy ul. Kolejowej w Goczałkowicach. Jeden ze świadków przekazał policjantom, że kiedy szedł do pracy zauważył leżącego w tym miejscu, na trawie obok torów, młodego mężczyznę, który krzyczał i wzywał pomocy. Widział także gwałtownie hamujący pociąg. Osoby, które obserwowały to zdarzenie z perspektywy pociągu, dodały, że ze względu na to, że był to pociąg dalekobieżny, Intercity relacji Olsztyn Główny- Bielsko Biała, należało zwolnić, gdyż na tej stacji nie był przewidziany postój. Te procedury zostały zachowane, lecz i tak nie zdołano uniknąć potrącenia osoby, która, jak twierdzili, nagle wbiegła pod pociąg.

Przedstawione na chwilę obecną dane są jedynie ustaleniami wstępnymi. Co zaważyło o potrąceniu, dlaczego do niego doszło, co miało na niego wpływ- odpowiedzi na te i inne pytania już wkrótce zostaną zawarte w prowadzonym w tej sprawie postępowaniu.

PRZECZYTAJ KONIECZNIE

Intel Extreme Masters bez udziału publiczności przez koronawirus! Jest decyzja wojewody

19-latek zmarł przez e-papierosy? Dla wielu to szok!

Epidemia koronawirusa: Zamiast 50 gr 10 złotych! Ceny maseczek biją rekordy drożyzny! A i tak ich nie ma!

 

źr. KPP Pszczyna

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close