Region

Śląskie: Pijany kierowca audi zderzył się z pijanym kierowcą audi. Obu panom grozi kilka lat więzienia

W Przystajni, pijany kierujący audi, doprowadził do zderzenia z…innym pijanym kierującym audi. 26-latek wyjeżdżając autem z posesji i włączając się do ruchu, nie udzielił pierwszeństwa przejazdu 28-latkowi jadącemu ul. Częstochowską. Co więcej, obaj kierowcy nie posiadali uprawnień do kierowania pojazdami. Teraz nieodpowiedzialni mężczyźni muszą liczyć się z zarzutami karnymi. Grozi nawet kilkuletni pobyt w więzieniu.

 

Gwiazda Szeryfa – serialowa nowość tylko w Telewizji TVS!

Oficer dyżurny kłobuckiej komendy otrzymał zgłoszenie dotyczące zdarzenia drogowego w miejscowości Przystajń na ulicy Częstochowskiej. Z przekazanych informacji wynikało, że kierowca osobowego audi, który wyjeżdżał z posesji i włączał się do ruchu, nie udzielił pierwszeństwa przejazdu i doprowadził do zderzenia z jadącym ulicą Częstochowską kierowcą innego osobowego audi.

Policjanci, którzy pojechali na miejsce potwierdzili zgłoszenie. Okazało się, że kierowca audi, który doprowadził do zderzenia, to 26-letni mieszkaniec gminy Przystajń, który miał w organizmie ponad 1,7 promila alkoholu. Natomiast drugim audi poruszał się 28-letni mieszkaniec gminy Panki, który również był pijany – miał w organizmie ponad 1,5 promila alkoholu. Co więcej, w trakcie policyjnego sprawdzenia wyszło na jaw, że obaj mężczyźni tnie posiadają uprawnień do kierowania pojazdami mechanicznymi.

26-latek z obrażeniami ciała został zabrany do częstochowskiego szpitala.

Aktualnie sprawą zajmują się kryminalni z komisariatu w Krzepicach. Nieodpowiedzialni mężczyźni muszą liczyć się zarzutami karnymi. Za czyny, których się dopuścili grozi m.in. wysoka grzywna, wieloletni zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych, a nawet kilkuletni pobyt w więzieniu.

PRZECZYTAJ KONIECZNIE

Wojsko wychodzi na ulice! Premier Morawiecki wydał specjalne zarządzenie!

Najpierw paraliż centrum, teraz manifestacja pod katedrą. Protesty ws. aborcji zalewają Katowice! [WIDEO]

Wszystkich Świętych w cieniu pandemii koronawirusa. 1 listopada tym razem na cmentarzach pustki?

 

źr. Śląska Policja

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close