Region

Śląskie: Pobił byłą dziewczynę, bo nie mógł pogodzić się z rozstaniem

Zarzuty uporczywego nękania, popularnie zwanego stalkingiem oraz gróźb karalnych usłyszał 30-letni mieszkaniec Czeladzi. Mężczyzna został zatrzymany przez funkcjonariuszy po tym, jak pobił swoją byłą dziewczynę.

Zimowa nuda? Nie z TVS! Sprawdź nasze serialowe HITY!

Decyzją będzińskiego sądu najbliższe 3 miesiące spędzi w areszcie 30-letni mieszkaniec Czeladzi. Mężczyzna od kwietnia ubiegłego roku wielokrotnie nachodził w miejscu zamieszkania 34-latkę, byłą partnerkę, grożąc jej popełnieniem przestępstwa. Groźby padały nie tylko przy okazji bezpośrednich spotkań, ale również w kontakcie za pośrednictwem wiadomości sms. Zastraszona 34-latka postanowiła powiadomić policję po ostatnim spotkaniu z byłym partnerem w miniony piątek, w trakcie którego doszło z jego strony do rękoczynów. Dalszym losem 30-latka zajmie się teraz prokurator i sąd. Grozi mu kara 5 lat więzienia.

PRZECZYTAJ KONIECZNIE

W katastrofie helikoptera pod Pszczyną zginął znany śląski biznesmen [WIDEO]

Słynny podróżnik, Aleksander Doba nie żyje. Zmarł po zdobyciu Kilimandżaro

Wycinka w Parku Śląskim. Ponad 90 drzew idzie pod topór [WIDEO]

 

źr. KPP Będzin

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close