RegionWiadomość dnia

Śląskie: Podejrzani o kradzież paliwa zatrzymani

Jak widać śląskiej Policji nie umknie żadne przestępstwo i każdy kto chce działać poza prawem zostanie schwytany i doprowadzony przed oblicze wymiaru sprawiedliwości. Kara nie ominie również dwóch mieszkańców Myszkowa, którzy trudnili się kradzieżą paliwa ze stacji benzynowych.

 

 

 

TOP 5 Silesia Flesz: Namawiamy pingwiny z chorzowskiego ZOO na pączkoburgera 😉
TOP 5 Silesia Flesz – premiera w każdą niedzielę o 19:50 w Telewizji TVS

Policjanci kontrolowali jedną ze stacji benzynowych z powodu kilku zgłoszeń o kradzieży paliwa. W trakcie akcji zauważyli BMW i dwóch dziwnie zachowujących się młodych mężczyzn w środku. Szybko okazało się, że naklejka identyfikująca wóz nie zgadza się z numerami rejestracyjnymi pojazdu. W trakcie kontroli w samochodzie znaleziono również inne tablice oraz…narkotyki. Mężczyźni zostali zatrzymani i przewiezieni na komisariat celem złożenia zeznań.

Co kluczowe – mężczyźni nie posiadali przy sobie środków potrzebnych na zapłatę za tankowane paliwo. Aktualnie trwają ustalenia czy brali również udział w innych kradzieżach i jak sprawa zostanie dokończona postawi im się zarzuty. A zarzuty, które mogą grozić zatrzymanym to m.in kradzież paliwa, posiadanie narkotyków oraz ewentualnie kradzież tablic rejestracyjnych.

 

PRZECZYTAJ KONIECZNIE

Epidemia koronawirusa: Kolejny pacjent z podejrzeniem koronawirusa w szpitalu!

Śląskie: Kobieta wyleciała w powietrze jak z katapulty! WIDEO z potrącenia mrozi krew w żyłach!

Ministranci z Katowic zrobili cover PRZEKORNY LOS Zenka Martyniuka! Jak wyszło? [WIDEO]

źródło: KWP Katowice
red: B. Bednarczuk
Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close