Region

Śląskie: Policjanci zatrzymali 32-letniego pedofila. Mężczyzna umówił się z 13-latką

W ręce kryminalnych z będzińskiej komendy wpadł 32-letni mieszkaniec Czeladzi, który komunikując się przez internet usiłował nakłonić 13-letnią dziewczynkę do poddania się innej czynności seksualnej. Zatrzymanie mężczyzny możliwe było dzięki mieszkańcowi Wrocławia, który współpracował już przy podobnych zatrzymaniach z policją w całym kraju. 32-latkowi grozi do 5 lat więzienia.

 

Zapraszamy na kryminalne śniadanie w TVS!

Pod koniec minionego tygodnia mieszkaniec Wrocławia przekazał informację będzińskim policjantom o 32-letnim mieszkańcu Czeladzi, z którym nawiązał kontakt za pośrednictwem popularnego, internetowego portalu komunikacyjnego. Mężczyza był przekonany, że nowo nawiązana znajomość i dalsza korespondencja prowadzona jest z 13-letnią dziewczynką. W trakcie rozmowy bardzo szybko przeszedł do złożenia propozycji małoletniej poddania się innej czynności seksualnej. 32-latek nalegał na spotkanie proponując w zamian pieniądze. W umówionym z pedofilem miejscu zamiast 13-latki pojawił się wrocławianin wraz z będzińskimi policjantami. Czeladzianin usłyszał już zarzut składania małoletniej propozycji poddania się innej czynności seksualnej. Policjanci zabezpieczyli także należący do niego sprzęt komputerowy, który będzie sprawdzony między innymi pod kątem pornografii dziecięcej. Na czas prowadzenia postępowania 32-latek został objęty policyjnym dozorem.

PRZECZYTAJ KONIECZNIE

Śląskie: Tu Andrzej Duda zyskał rekordowe poparcie! Jaka to gmina?

Katowice: Osunięcie ziemi i zamknięty wiadukt na DK 86 skomplikuje życie kierowcom na kilka miesięcy!

Od środy można składać wnioski o świadczenie „Dobry Start”. Na razie tylko w formie elektronicznej

 

źr. Śląska Policja

Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close