RegionWiadomość dnia

Śląskie: Pożar domu jednorodzinnego. Zginął 59-letni właściciel posesji

Do tragedii doszło wczoraj około godziny pierwszej w nocy. Niestety w trakcie akcji gaśniczej odnaleziono zwłoki. Jest to 59-letni właściciel nieruchomości.

 

 

Panika przed koronawirusem! TOP 5 Silesia Flesz
TOP 5 Silesia Flesz – premiera w każdą niedzielę o 19:50 w Telewizji TVS

Wczoraj około pierwszej w nocy zastępy straży pożarnej zostały wysłane pod jeden z domów jednorodzinnych w Sarnowie, gdzie wybuchł pożar. Ze wstępnych ustaleń wynika, że najbardziej prawdopodobną przyczyną tragedii był wybuch gazu. Niestety w jednym z zadymionych pomieszczeń w trakcie akcji ratunkowej znaleziono ciało 59-letniego mężczyzny, do którego należała nieruchomość.

Prokurator, który również pojawił się na miejscu zdarzenia zarządził przeprowadzenie sekcji zwłok denata by dokładnie określić co było jego przyczyna śmierci. Trwają czynności wyjaśniające śledczych oraz specjalistów pożarnictwa, które mają na celu znalezienie szczegółowych przyczyn tragedii, do której doszło w Sarnowie. Jeśli pojawią się jakiekolwiek nowe wątki do sprawy wrócimy.

PRZECZYTAJ KONIECZNIE

Zwłoki trzech osób znalezione w mieszkaniu w Bytomiu! Nowe fakty i WIDEO z miejsca tragedii

Śląskie: Znikają mąka, kasze, cukier, makaron. Ludzie wykupują wszystko przez panikę przed koronawirusem!

Bytom: Przy kościele Świętego Ducha ruszają wykopaliska. Czego szukają archeolodzy?

źródło: KWP Katowice

red: B. Bednarczuk
Tagi
Pokaż więcej

Zobacz również

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

×

Szanowni Państwo, w związku z obowiązywaniem przepisów RODO informujemy, iż jako podmiot przetwarzający dane osobowe realizujemy swoje obowiązki zgodnie z nowymi standardami. Prosimy o zapoznanie się kliknij by zapoznać

Close